Měl by Putin osvobodit Golanské výšiny?

Měl by Putin osvobodit Golanské výšiny?

Měl by Putin osvobodit Golanské výšiny?

Kevin Barrett, redaktor deníku Veterans Today:

V důsledku dalšího hlasování OSN se opět potvrzuje jednomyslný postoj mezinárodního společenství – že každý čtvereční centimetr půdy ukradené Izraelem v jeho agresivní válce v roce 1967 musí být navrácen. Ruský prezident Vladimír Putin má jedinečnou příležitost k nastolení míru na Středním východě a k zahájení nové multipolární éry v mezinárodních vztazích. Putin tak může učinit osvobozením okupovaných Golanských výšin a jejich navrácením právoplatnému majiteli- vládě Sýrie.

Putin by měl okamžitě vyhlásit a vynutit bezletovou zónu nad Golanskými výšinami. Rusko má protiletadlové schopnosti, aby toho dosáhlo. Poté by měl dát izraelským squatterům jeden týden na evakuaci.        

I když by sionistická západní média a jejich následovníci s vymytými mozky vybuchli v nadávkách a bědování, každý další na světě by Putinovi fandil.

Prezident Obama by nic nenamítal. I když by nepochybně vyjádřil určitý slovní protest, tajně by se radoval z ponížení způsobeného jeho úhlavnímu nepříteli Benjaminu Netanjahuovi a ujistil by se, aby USA neudělaly nic k zabránění osvobození Golanských výšin.

Nově příchozí prezident Donald Trump, obklopen největšími izraelskými sionistickými šílenci by asi zveřejnil rozzlobené bombastické příspěvky na Twitteru, jeden nebo dva. Ale zdá se, že Putin a Trump mají nevyslovené porozumění, a v době, kdyby Trump nastoupil do úřadu, návrat Golanských výšin by byl dokončen. Koneckonců, jak Bibi ví moc dobře, nelze argumentovat proti faktům na zemi. Trump by pak měl možnost vyzkoušet svou novou politiku, donutit cizí národy platit za americkou ochranu tím, že by požadoval, aby Izrael a jeho Rothschildoví patroni vrátili bilióny dolarů, které uloupili z amerických kapes. A poté zaplatit Americe vysokou částku za to, aby si zajistil, že Putin nepůjde dál a neosvobodí celou Palestinu.

To je ten druh dohody, kterou by důvtipný podnikatel jako je Trump neměl odmítnout.

Putinovo osvobození Golanských výšin by z něj učinilo hrdinu celého Středního východu, i pro většinu světa. „Arabské ulice“, v současné době s vymytými mozky k protiruskému a proti-Assadovu šílenství za pomocí sionisticko-saúdských médií by propukly v patolízalství. Sionistické loutkové vedení v Saúdské Arábii, Kataru, Ománu, Spojených arabských emirátech a jinde by bylo svrženo jejich jásající, Putina milující populací.

Populace Turecka by také zažila masivní proputinovský posun a Erdogan by byl dotlačen ještě dále k ještě většímu srdečnému spojenectví s Ruskem. Vedlo by to k úplnému vyřešení problémů v Sýrii, kde by i většina „rebelů“ byla šťastná z navrácení Golanských výšin a byli by ochotni přehlédnout jejich rozdíly s Asadem a Putinem.

Války v Jemenu by také skončily, protože by se zkorumpovaná diktatura  Ibna Saúda zhroutila jako shnilý domeček z karet. Pokořený Izrael, s jeho nekonečnými triky a jeho schopnosti působit zmatek by se omezila, sionistická entita by nakonec musela přijmout mírovou dohodu na základě rezoluce OSN: kompletní návrat k hranicím před rokem 1967, právo pro návrat všech Palestinců, proporcionální kompenzace jak pro navrátilcem tak pro ty, kteří by se rozhodli nevrátit.

Putinův úspěch- zvrat devastujících desetiletí americké dominance na Středním východě- by poukázal na výhody multipolárního neamerického světa. Jakmile by byla rezoluce OSN v otázce Izraele a Palestiny nakonec oceněna, globální komunita by byla v takové pozici, že by přesvědčila jiné vzpurné subjekty (například Kašmír v Indii) přijmout přiměřená opatření a schválit řešení posvěcená OSN.

Na základě výše uvedených argumentů pro ruské osvobození Golanských výšin, existují nějaké protiargumenty?

Pouze jeden. Říká se tomu „Samson Option”: izraelská hrozba k vyvolání nukleárního zničení hlavních měst Evropy a Středního východu, pokud bude někdy nucen přijmout požadavky OSN a stáhnout se z okupovaných území a přijmout práva a návrat pro Palestince.

Měl by tedy Putin vyvolat Izraelský blaf?

Někdo bude nakonec muset. Já říkám pojďme to udělat hned a budeme to mít za sebou.

 

(Veteranstoday/svobodnenoviny.eu Foto:Jpost.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Měl by Putin osvobodit Golanské výšiny?

  • · Edit

    Miki
    naopak je to vyborny clanek a nabizi temer komlexni reseni okupace jihozapadniho okraje Syrie a Libanonu.Kdo dal pejzatcum pravo se rozlezat jako stenice po okolnich statech,chovat se tam jako dobytek,vrzdit puvodni obyvatele a kdyz uz to nasili nemohou snaset,tak jim za sebeobranu vystrili rodinu,pribuzne a rozbombarduji dum.Tohle nedelal ani Hitler.Ale beda.kdyz se zidakum v necem nahodou nevyhovi,nebo se jim slapne na kuri oko.To je potom narek,jak je jim chudakum ublizovano.Ano presne podle tohoto clanku zidaky zahnat zpatky do hranic pred 1967 a zaplatit vsem ublizenym tucne reparace.Jiste se jim to libit nebude,stejne tak,jako se to nelibi zdejsim zidomilum.A predtim aby Rusove postavili na par mist kolem hranic ty svoje rychle raketky proti jejich atomovym a sestrelovat jim je na jejich uzemi,aby radioaktivitu odnesl vitr na Emiraty,Qatar,Kuvajt,Oman a dalsi jejich kamarady.A vsechny jaderne zbrane jim sebrat,aby nemohli ani v budoucnu vyhrozovat a skodit.Ted uz je od USA nedostanou-mozna od Rumunu.

  • Opravdu idiotsky clanek. Tyto vysiny opanoval Izrael ve valce, ktera ho mela znicit. Jsou dulezite pro bezpecnost Izraele. Nebylo by rozumne se jich vzdat bez boje. V soucasnosti se dal do pohybu konflikt s Palestinci, diky USA. Co prinese nevim, ale jsem skeptik. Putin neni tak hloupy, aby bojoval za zajmy Izraele. Ten problem tam spociva v konfliktu muslimu a zidu. dvou nesmiritelnych nabozenstvi, ktere uz davno jsou zaroven ideologii. Izrael bojuje proti nasilnickemu Islamu, ktery ho chce znicit, jako muslimove chteji ovladnou Evropu. Koran hlasa na 100 mistech nepratelstvi a nasili proti vsem, kdo nejsou muslimove. Izrael by mel mit v tomto ohledu nase sympatie, ma stejny problem, je to spojenec.

  • · Edit

    Tak idiotský článek jsem zde snad jestě nečetl a to jich tu vychází spoustu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*