Mé hostování v pořadu paní Michaely Jílkové „Máte slovo“.

Mé hostování v pořadu paní Michaely Jílkové „Máte slovo“.

Včera 1.10.2015 jsem jako jeden z hlavních hostů účinkoval v pořadu Michaely Jílkoví „Máte slovo“ na ČT1 (lze shlédnout kliknutím na odkaz pod textem). http://www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovo

Musím říct, že osobně si myslím, že jsem odvedl ne více, než průměrnou práci.  Prvním (tím pádem hlavním tématem) mělo být zaměstnání islamistů ze současné imigrační vlny v ČR, ale nakonec se debatovalo převážně o jiných problémech, jako je počet volných pracovních míst, které údajně nejde zaplnit.

Musím říci, že to byla zajímavá zkušenost a pokud někdy ještě půjdu do podobného pořadu, určitě si připravím podklady v širším rámci okolo problému, který se má řešit (včera to mohla být třeba výše produktivity práce a výše platů v porovnání s Německem, kdy produktivita je na 70% vůči Německu, ale plat na pouhých 40%).

ladislav kasuka

Pravdou však je, že opravdu diskutovat se dá tak nejvýše v duelu, kdy proti sobě máte jednoho člověka a pořad Máte slovo je spíše hromadná přestřelka, než nějaký souboj.

Jinak musím říci, že se všichni hlavní hosté až na pana Hanáka chovali slušně a korektně a PANÍ JÍLKOVÁ JE VELICE PŘÍJEMNÁ A SYMPATICKÁ ŽENA (ačkoli to možná někdy tak na obrazovce nemusí vypadat), která je tím pravým člověkem na tom správném místě …

VŠEM DĚKUJI ZA PODPORU a pokud jsem někoho zklamal, tak se omlouvám. Příště to už snad, pokud tu šanci dostanu bude lepší.

 

Ladislav Kašuka

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*