Matka Tereza: Pokud může matka zabít své vlastní dítě, jak můžeme říkat ostatním, aby se nezabíjeli navzájem?

Matka Tereza: Pokud může matka zabít své vlastní dítě, jak můžeme říkat ostatním, aby se nezabíjeli navzájem?

Je to jednoduchá morální otázka: Podporujete vraždu dětí potratem, ano nebo ne? Pokud řeknete ano, pak očekávejte cokoli.

Protože pokud je v pořádku zabít dítě v děloze, pak je v pořádku udělat cokoli. Nemůžete říci, že něco není v pořádku, pokud je v pořádku vražda dítěte. To je morálka dna.Američtí liberálové a jejich spojenci v médiích podporují potrat na požádání. Jejich víra, sexuální svoboda, znamená – když na to přijde – že jsou ochotni zabít, aby měli sex. Žádné dítě se nesmí postavit do cesty jejich svobodě. A my se divíme, proč se mnoho mladých lidí dnes jeví jako lhostejní k hodnotě lidského života.

V únoru 1994, na Národní modlitební snídani za účasti potraty podporujícího prezidenta Billa Clintona a jeho manželky Hillary Clintonové, jakož i viceprezidenta Al Goreho a jeho tehdejší manželky, katolická jeptiška Matka Tereza hovořila o zlu jménem potrat a vysvětlila, jak je to „největším ničitelem míru v dnešní době“.

Potrat „je skutečnou válkou proti dítěti, přímým zabitím nevinného dítěte, vraždou ze strany samotné matky,“ řekla matka Tereza, jež zemřela v roce 2017 a v roce 2016 byla svatořečena.

„Pokud akceptujeme, že matka může zabít i své vlastní dítě, jak můžeme ostatním říkat, aby se navzájem nezabíjeli?“ Uvedla.

„Každá země, která akceptuje potraty, neučí svůj lid, aby se navzájem miloval, ale aby použil jakékoli násilí, aby dosáhl toho, co chce,“ uvedla. „Proto je největším ničitelem lásky a míru potrat“.

Zeptejte se sami sebe, pokud nejste proti vraždění dětí, tak proti čemu jste?

Pokud opravdu chceme mír, musíme chránit nevinné, od okamžiku početí. Je to tak jednoduché. Jinak očekávejte cokoli.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*