Máte dluhy? Nebojte se insolvence!

Máte dluhy? Nebojte se insolvence!

Tímto článkem chci především moc poděkovat panu Martinu Kašparovi, insolvenčnímu poradci z Brna, jenž se ukázal jako opravdový profesionál, když moji žádost o oddlužení k soudu s klidem Angličana připravil na jedničku s dvěma hvězdičkami. Její zpracování nebylo vůbec snadné.

Ano, budu tu panu Kašparovi dělat reklamu. Protože tací lidé si určitě zaslouží, aby o nich druzí věděli. Ale co hlavně, ti druzí si zaslouží, aby věděli o takových lidech, jako je pan Kašpar! A třeba zbytečně v jejich situacích nepodléhali beznaději, nebo se dokonce nezabíjeli, jak mají mnohdy, bohužel, zvykem.

Máte-li dluhy, jakékoli, jakkoli jste k nim přišli, obtěžují-li vás exekutoři nebo (zatím) ne, neváhejte a ptejte se pana Kašpara na možnosti, jak vaši situaci řešit. Insolvence nabízí zákonnou cestu, jak se dluhů zbavit a zase normálně žít. Za zeptání tu opravdu nic nedáte. Konzultace u pana Kašpara je naprosto zdarma a bez jakýchkoli závazků.

Má cesta k panu Kašparovi nebyla snadná. Narazil jsem na něj docela náhodou poté, co jsem potkal rozličné lidi, kteří se snaží živit tím, že sami sebe v tomto oboru proklamují za kdovíjak uznávané odborníky. Dovedli mě do slepé uličky, na jejímž konci stál podlý exekutor. Jak máte vědět kdo je profesionál a kdo obyčejný břídil, když oboru vůbec nerozumíte? Ani panu Kašparovi jsem zprvu moc nedůvěřoval. Teď jej mohu jen doporučit.

Naopak, před břídily, o kterých jsem se zmínil, bych vás chtěl důrazně varovat. Zatím ale, abych čtenáře příliš nenudil, tu o nich moc psát nebudu. Tvrdili mi břídilové, že se do oddlužení nedostanu jinak, než že zaplatím 50 tisíc a projdu nejprve konkurzem. Dokonce mne břídilové nabádali, abych se ve snaze získat tuto tolik potřebnou, pro mě nemalou sumu, dopustil podvodu. Taky mi říkali, že pana Kašpara neznají. Pak jsem se dověděl, že u něj pravidelně škemrají o radu. Tímto břídily zdravím!

Díky profesionalitě, zkušenostem a umu pana Kašpara je ze mě dnes insolvenční dlužník i bez podvodů a padesáti tisíc. Mám pokoj od věřitelů a exekutorské mafie, a i když skromně, mohu po létech konečně zase žít normální život.

Velmi mě znepokojuje vědomí toho, že o možnostech, skutečných možnostech insolvence lidé nevědí, nebo o nich pochybují. Vynasnažím se tuto situaci napravit co budu moci. Propagací práce a jména pana Kašpara.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Máte dluhy? Nebojte se insolvence!

  • Mě břídilové i vyhrožovali policií, pravidelně zvonili a křičeli na celý dům, natáčeli si mého muže kamerou bez jeho svolení …prostě zoufalost 🙂 jsem ráda, že už to mám také za sebou a beru to jako hodně cennou lekci do života.

  • Pan Josífek objevil Ameriku? Insolvenční řízení už umí zneužívat kdekdo. Nasekat dluhy a pak se vysmát věřitelům? Poradci – „obchodníci s deštěm“ jen zneužívají neznalosti lidí. Je to logické. Ten, kdo má všech pět pohromadě, nesmyslné dluhy nenadělá a „poradce“ nepotřebuje. Nechápu, že člověk, který má přístup k internetu, umí na něj umístit článek, neumí na stránkách Ministerstva spravedlnosti najít formulář a návod, jek v insolvenci postupovat. Nebo si jen někdo zaplatil tuto formu reklamy?

  • Tak celé zadlužování ma jen jeden účel – zotročit. Všiměte si, že to používají i na stát. Pokud má stát dluh musí rozhodovat podle diktátu věřitele(rozpočet) a né podle sebe a můžete tak udělat z demokracie totalitu a čím ? Potřebujete jen mraky potištěných papírků, kterým ostatní věří (pardon, většina je vlastně smyšlených, ani neexistuje) a houf zkorumpovaných úředníků.
    Dlužnící se určitě nesmí zabíjet, protože ten systém má fungovat tak, že pár lidí se odsekne a zbytek se už bojí a poslouchá, ale kdyby se dlužnící hodně nakumulovali a dluh odmítali splatit, systém si s tím nemůže poradit. Nemůžete zavřít 10% obyvatel do vězení. Takže ten kdo kvuli exekutorskému zadlužování sedí v base skutečně bojuje proti této praktice, protože existuje kapacita, kolik takových lidí lze udržet aniž by se systém musel měnit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*