Masová migrace proměnila další německé sousedství na no-go zónu

Masová migrace proměnila další německé sousedství na no-go zónu

Nová zpráva uvádí, že migrantské gangy mladých v oblasti Ebertplatz v Kolíně nad Rýnem jsou stále více násilné, což vedlo k tomu, že někteří uvádějí, že se oblast proměnila na no-go zónu.

Orgány v oblasti Eberplatz tvrdí, že v uplynulých měsících mladí migranti ze Středního východu a Afriky přeměňují toto místo na no-go zónu, jakmile zajde slunce. Během uplynulých devíti měsíců se policie zapojila do přibližně 3 000 incidentů v této oblasti, od jednoduchého zastavení a prohledání po vraždu 22letého afrického migranta, píše deník Die Welt.   

Policie v souvislosti s vraždou zatkla tři muže s tím, že všichni jsou součástí místní drogové scény. Policisté v Německu již dříve varovali, že v některých oblastech země začali žadatelé o azyl a nelegální migranti přebírat lukrativní obchod s drogami, často za použití násilí k dosažení svých cílů.

Jedním z důvodů, proč se tato oblast stala populární pro obchodování s drogami, je její navržení umožňující zločincům procházet přes podchody a tunely a vyhýbat se orgánům.„Náměstí je navrženo tak, že dokonce ani na zemi policie nemůže prohledat celou oblast. To znamená, že obchodování s drogami a násilné činy nejsou včas zaznamenány a není jim zabráněno,“ uvedla policie.

Zatímco policisté jsou každodenně povoláni do oblasti a provedli více než 3 000 samostatných akcí v této oblasti, tak bylo zadrženo a trestně stíháno pouze 19 podezřelých z trestných činů.

Ruth Wennemarová, mluvčí místního občanského sdružení uvedla, že spolu s mnoha dalšími ženami se oblasti zcela vyhýbají. „Stala se to pro ně no-go zóna. Kluci zde pijí tvrdý alkohol od poledne,“ uvedla a dodala: „Ve večerních hodinách od 20:00 převládají na náměstí Afričané a nad nimi se vznáší oblak marihuany. Tak to probíhá až pozdě do noci.“

Tyto scény jsou podobné zprávám z Paříže, kde migranti v některých čtvrtích obtěžují ženy na ulici a odmítají je pustit do kaváren.

Politici a policisté se zasazují o zvýšení policejní přítomnosti v oblasti tím, že staví malou policejní stanici, což je krok, který je také testován v rozvíjející se no-go zóně v Berlíně. Místní obyvatel Gerd Franke (63) uvedl, že přebudování oblasti a zvýšení policejní přítomnosti nebude fungovat. „V nejlepším případě se drogová scéna přesune někam jinam.“

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Foto: Wikimedia Commons/Willy Horsch)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Masová migrace proměnila další německé sousedství na no-go zónu

  • Pokud někdo vtrhne na cizí území s cílem ho získat pro sebe, nehraje roli, zda jede na tanku nebo v gumovém člunu. Napadené země mají právo se bránit. Merkelová nemá právo zvát sem nájezdníky z cizích zemí. Pokud si myslí, že ho má, myslí si to jen proto, že má pocit, že jí EU patří celá a je to čtvrtá říše. Jinak by jí ani nenapadlo, nutit invazní migranty do ostatních členských států.

  • Ti kteří propagují příliv migrantů činí zlo proti své zemi a všem normálním lidem. Oni nevědí, že v určité fázi, kdy migranti početně posílí tak nastane peklo a začnou nám poroučet a budeme mít strach chodit ven. Ať se všichni propagátoři přijímání migrantů jako jsou neziskovky včele s dobře placenými řediteli a pirát Bartoš se svými sluníčky jedou podívat do no go zon po celé Evropě ať vidí do čeho lidi ženou. a co propagují.

  • Proměna Německa v germánistán probíhá úspěšně. Tenhle rok přicestuje 120 000 rodinných příslušníků – hlavně žen. takže budování germanistánu se zrychlí. Německo už je asi ztracené. Skončíme tak i my?

    http://www.epshark.cz/clanek/136

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*