Marocký migrant zavraždil náhodného Itala, protože nemohl vystát, že „vypadal šťastně“

Marocký migrant zavraždil náhodného Itala, protože nemohl vystát, že „vypadal šťastně“

Prokurátoři uvedli, že se podezřelý přiznal k vraždě 33letého Itala Stefana Leoa, který byl dne 23. února nalezen na břehu řeky Po v Turíně, a to z jediného důvodu, že chtěl někoho zabít.

Podezřelý, 27letý Said Machaouat z Maroka, se o víkendu sám přihlásil na policii.Já jsem vrahem Stefana Leoa. Musím se udat. Cítím, že mě pronásledují Carabinieri (italská vojenská policie).

„Ze všech lidí, kteří mě míjeli, jsem se rozhodl zabít tohoto mladého muže, protože vypadal šťastně. A nemohl jsem vystát jeho štěstí,“ řekl Mechaout podle státních zástupců.

Mechaout oběť neznal, alespoň tohle řekl Carabinierům.

Zločinec uvedl, že „to ráno, jsem se rozhodl, že musím někoho zabít. Šel jsem si koupit sadu nožů, pak jsem všechny zahodil, kromě nejostřejšího. Pak jsem šel do Murazzi a čekal. Když jsem viděl toho chlapa, rozhodl jsem se, že nemůžu vystát jeho šťastný vzhled.“

„Zahlédl jsem ho, podíval se na mě, pomyslel jsem si, že by měl trpět jako já. Prořízl jsem jeho hrdlo nožem.“ „Jeho motiv je děsivý,“ řekl prokurátor Turína Paolo Borgna.

Mechaouta citovali státní zástupci Ciro Santoriello a Enzo Bucarelli: „Chtěl jsem zabít chlapa, jako jsem já, vzít mu všechny vyhlídky, jeho děti, jeho kamarády, jeho přátele a příbuzné“.

Podezřelý, který ukázal vyšetřovatelům, kde zanechal kuchyňský nůž, o němž se předpokládá, že je vražedná zbraň, řekl, že byl v depresi poté, co se rozešel se svou ex manželkou.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Marocký migrant zavraždil náhodného Itala, protože nemohl vystát, že „vypadal šťastně“

  • Bohužel, podobných jako je tento marocký hrdlořez, proudí do Evropy tisíce. Politikům v Bruselu je to však zcela lhostejné!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*