Marocký migrant zatčen za sexuální útok na britskou 74letou důchodkyni v turistickém centru

Marocký migrant zatčen za sexuální útok na britskou 74letou důchodkyni v turistickém centru

Policie zatkla marockého migranta poté, co údajně sexuálně napadl a oloupil britskou důchodkyni v jejím bytě v Tenerife.

Španělská národní policie vydala prohlášení, podle něhož úředníci ve Valencii „zadrželi 25letého marockého muže kvůli podezření ze sexuálního útoku a loupeže v Tenerife.“
Podle místních médií důstojníci uvedli, že zatkli podezřelého poté, co se 13. května údajně „vloupal balkónem  do bytu“ a „sexuálně napadl 74letou britskou ženu a uloupil její věci“ v Aroně, oblasti Tenerife, která je obzvláště oblíbena u turistů.

Španělská policie na začátku tohoto měsíce informovala, že více než 50 000 migrantů subsaharské Afriky nyní čeká v Maroku, aby odcestovali do Španělska poté, co jeho nová socialistická vláda vyslala signály, že má národ zájem o migranty z třetího světa.

Řada pro-migračních gest nové vlády, včetně vítání lodí s nelegálními přistěhovalci zamítnutých v Itálii prokázala, že se Španělsko stalo destinací číslo jedna pro přistěhovalce z Blízkého východu.

Navzdory tomu, že úřady zaznamenaly rostoucí míru násilí mezi nově příchozími, muselo být hospitalizováno asi deset důstojníků po útoku nehašeným vápnem a fekáliemi na hranici mezi Marokem a Ceutou, Španělsko nadále tvrdí, že kontinent potřebuje vítat nelegální migranty z nejchudších a nejvíce postižených oblastí světa.

Evropané by měli být vděčni za tento příliv, podle socialistického politika, který uvedl: „Demografická evoluce Evropy ukazuje, že pokud se nechceme postupně proměnit na stárnoucí kontinent, potřebujeme novou krev a nevypadá to, že tato nová krev bude pocházet z naší kapacity rozmnožovat se.“

Evropané by měli být vděčni za tento příliv, podle španělského ministra zahraničí, který uvedl: „Demografická evoluce Evropy ukazuje, že pokud se nechceme postupně proměnit na stárnoucí kontinent, potřebujeme novou krev a nevypadá to, že tato nová krev bude pocházet z naší kapacity rozmnožovat se.“

 

(Ilustrační obrázek Foto:MI/SG/DICOM/J.Rocha)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*