Marioneta Frau Merkel i ostatní hráči vědí dobře co dělají….nepochybujte přátelé

Marioneta Frau Merkel i ostatní hráči vědí dobře co dělají….nepochybujte přátelé

Není na místě propadat falešným pocitům, že „vůdce“ EU a její „tajemníci“ nemají situaci pevně v rukou. Samozřejmě nemluvím o D. Tuskovi, J.C.Junkerovi ani jiných komparzistech, kteří si vždy dočasně užívají „světel ramp“.

Nemá smysl psát o nesmyslných kvótách, o příčinách, které způsobily největší exodus od II.světové války, tedy svého času tolik oslavovaný „export arabských jar a demokracie“ ani o demagogii a lhaní sdělovacích prostředků, o naprostém selhání většiny politických představitelů, kteří již definitivně pozbyli soudnost a smysl pro realitu…atd.atd. O těchto záležitostech bylo v uplynulých dnech napsáno mnoho kvalitních článků. Nejen spousta blogerů, ale i veřejně známé osoby, filozofové, politologové s osobní zkušeností s islámem v západních zemích, část vědecké obce („nepetiční“), dokonce politicky velmi odlišně smýšlející lidé…ti všichni bijí na poplach, abychom Evropu zanechali budoucím generacím takovou, jakou ji zatím známe. Ne nejsou to rasisté, xenofobové, nacionalisté ani jiní extrémisté, jak je označují mainstreamová média, nejsou to nevzdělaní primitivové, nejsou to povětšinou ani političtí kariéristé a populisté, jak je paradoxně označují právě političtí kariéristé a populisté, nejsou to ani „profesionální nepolitičtí dobrodějové“ z „nevládních“ organizací provádějící politické nátlakové akce v zájmu vlád, dokonce to nejsou ani představitelé „neziskovek“ se slušnými zisky z nich plynoucích. Jsou to lidé, kteří uvádějí argumenty, osobní zkušenosti, konkrétní příklady ze zemí s velkými muslimskými komunitami atd.atd…. a přesto se Evropa pod vedením šílenců rozhodla spáchat civilizační sebevraždu ? Možná ne….

Považovat paní Merkel a všechny ostatní „řešitele“ problémů Evropy za hlupáky, kteří si snad jako jediní neuvědomují důsledky svého nynějšího počínání by bylo hloupé. Nejsou hlupáci, a vědí dobře co a proč dělají. Stejně jako věděli co způsobí rozvrat ve všech zemích, do kterých z palub letadel nasypali „semínka arabských jar“. Mají své tajné služby, své analytické týmy a každé operaci takového rozsahu předchází důkladná příprava a analýza všech důsledků, zisků i ztrát. Roky shromažďované informace z daných oblastí, aktuální situace, varianty řešení a co která varianta přinese bezprostředně po zásahu, ze středně i dlouhodobého hlediska. Proto nepodléhejme panice, že nás vedou idioti. Tím samozřejmě nemyslím „užitečné idioty“typu Bohuša, který si musí svůj vlastní názor nejdříve vyslechnout, aby ho pak ovšem se vší rozhodností o to více prosazoval do doby než dostane nový „vlastní“ názor. Ne idioti Evropu určitě nevedou a všechno souvisí se vším.

Dovolím si stručně shrnout a odhadnout další vývoj „uprchlické“ krize.

PRVNÍ FÁZE operace proběhla úspěšně. Dřívější spojenci a kamarádi posloužili tentokrát už jen jako záminky k zahájení operací, proto bylo nutné označovat je po určitou dobu výhradně jako diktátory a tyrany, držící zbraně hromadného ničení co se nikdy nenašli, ničící vlastní národy apod.. Tito byli úspěšně odstraněni (samozřejmě bez soudů, kde by mohli svými výpověďmi činit potíže), veletrh, výprodej i spotřeba zbraní byla také pro tuto chvíli dostatečná (s výjimkou Sýrie), země severní Afriky a Blízkého východu jsou dostatečně rozvrácené a připravené na druhou fázi – exodus.

DRUHÁ FÁZE – EXODUS, ten právě probíhá, vše běží jako na drátkách organizace je perfektní, propaganda po počátečních chybách, kdy z každého záběru bylo jasné, že přichází drtivá většina mladých mužů, už funguje správně, výběr matek s dětmi je dobrý, sem tam nějaký naaranžovaný příběh nebo dětské tělíčko, faktor strachu je přiživovaný udržovaným Islámským státem a islámským terorismem obecně v udržované válce v Sýrii, emoce jsou zjitřené, nervy Evropanů napnuté a denně do Evropy proudí další desetitisíce imigrantů, bez kontrol, bez lékařských prohlídek, bez dokumentů, bez sebemenšího respektu k pravidlům zemí do kterých vstupují. Frau Merkel hrající dokonale svoji roli milující „mámy všech Syřanů“, tedy i těch co ani nemusí vědět, kde Sýrie leží, se právě mění v přísnou a kárající mámu všech původních obyvatel Evropy, kteří nesdílí její nadšení. Zanedlouho přijdou i máminy tresty za neposlušnost v podobě kvót, které nic neřeší a právě proto jsou momentálním řešením.

TŘETÍ FÁZE – PŘIZNÁNÍ. V dohledné době dojde k přiznání skutečnosti, že si Německo a Evropa už nedokáží sami poradit. Bude to samozřejmě baleno do všech těch keců o solidaritě (i s těmi, kteří by s námi solidární nikdy nebyli), humanitě (i k těm, kteří vyznávají naprosto nehumánní učení), ale jakmile bude do Evropy dopraven dostatek pěšáků dojde ke „stop stavu“ příchozích do Evropy. V této fází „dojde k vyslyšení“ VOX POPULI a konečně se začne řešit schengenská hranice na moři…Jenže s tím si přece Evropané sami neporadí, nebudou mít dostatečné kapacity atd.atd. a v rámci solidarity se objeví návrhy na zapojení NATO (čti USA). Velký bratr bude samozřejmě souhlasit, příjme svůj díl odpovědnosti, demonstrujeme tím jednotu, solidaritu, a přátelství na věčné časy….a stálá masívní přítomnost amerického námořnictva ve Středozemním moři bude skutečností.

ČTVRTÁ FÁZE – NEPOKOJE. Za pár let se v Evropě rozhoří nepokoje v daleko vetším měřítku než je dnes obvyklé v místech s muslimskou majoritou. Frustrace z naslibovaných a nenaplněných představ nově příchozích spolu s islámským radikalismem „přinesou své ovoce“, přímo úměrně tomu, jak bude v Evropě vzrůstat populace muslimů. Kriminalita, agrese, povýšenost, nerespektování evropských pravidel…to vše s sebou přinese radikalizaci původního obyvatelstva. Pak už bude stačit málo k tomu, aby se našla vhodná roznětka….a scénář se bude opakovat. Kdo jiný nám pak může přijít na pomoc i na pevninu než Velký bratr. Vždyť jsme přece přátelé co spolu drží, jsme jedna civilizace, tvrdíme, že vyznáváme stejné hodnoty…svobodu, demokracii, pravdu a lásku…tak proč tolik mrtvol a neštěstí ve všech těch zemích kudy jen v posledních letech proletěly nebo prošly „alianční“ armády ?

Tak si jen říkám, jestli by nestálo za to nazývat věci zase pravými jmény a podle toho i jednat, mimo jiné tedy i dělat to co hlásáme. Definitivně se rozloučit se zkrachovalým multikulturalismem a tzv.politickou korektností, která není nic jiného než pokrytectví, faleš a lhaní sobě i druhým v praxi. Buď si to přiznáme nebo nás naši potomci budou proklínat….právem.

S válkou v Evropě se počítá

Opravdu si myslíte, že Benjamin Kuras neví o čem mluví a mluví z něho nenávist ?

Opravdu si myslíte, že i tento člověk neví o čem mluví a je zaslepený nenávistí ?

Opravdu si myslíte, že i tento člověk neví o čem mluví a je zaslepený nesnášenlivostí ?

Skutečnost z Belgie

Opravdu si myslíte, že se integrace tohoto člověka jen výjimečně nepovedla nebo to vypovídá o způsobu uvažování, které se opírá o samotnou podstatu islámu ?

Hezký den
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • 2M: se nediv, když čteš úžasný ragauian a podobné 3,14čoviny,
  že ti pak musí hrabat.

 • Ale to je blbost. Dnesni Vatikan je sice bohaty, ale zdaleka nema takovy vliv na svetove deni, jako mival v minulosti, kdy schvaloval a korunoval krale a kralovny. Vatikan muze byt soucasti NWO, ale ne jeho bossem. Take je holy nesmysl, ze by si katolicka cirkev vytvorila protivnika v Islamu, kdyz vetsinu sveta ovladala a s nikym se o vladu nechtela delit. Islamizace Evropy se konat nebude, jelikoz se Evropani k mohamedanum nehrnou, a spis k nim shlizeji s despektem a odporem. Muslimska invaze je organizovana mezinarodnim zidem a Izraelem, jak to tuhle priznal jeden izraelsky politik.
  Vrazdu Coxove nevidim jako nasili, ale jako obranu zeme pred skudcem. To same by meli Nemci udelat s Merkelovou, ktera je nestestim i nepritelem cele Evropy. Obrana proti skudcum je namiste stejne jako je treba zlikvidovat co nejdrive mandelinku na bramborovem poli misto doufani, ze odleti nekam jinam. Zrovnatak kdyz chytne stoh sena, tak se musi uhasit co nejdrive a ne cekat na to, ze zacne prset. To same je s lidskymi skudci spolecnosti. Se zradci a teroristy se nevyjednava. Ti se likviduji.

 • Vatikán už odložil masku a prozradil se, že je ve skutečnosti podporovatelem tzv. Nového Světového pořádku, NWO » a také tím, kdo hodlá islamizovat Evropu » pod záminkou pseudo-křesťanské humanity …a ZDE MÁTE DŮKAZY:

  http://www.ragauian.cz/je-to-tady-antipapez-frantisek-se-svlekl-a-definitivne-prozradil-jezuitske-zamery-s-lidstvem-je-mozne-aby-papez-lhal-a-porusoval-kristovo-uceni-zname-pravdu/

  Zfalšování Kristova učení i stvoření islámu bylo provedenou stejnou silou za účelem ovládnutí lidského myšlení. Proto dnes Vatikán islamizuje Evropu. Loutkářům je totiž jedno, jak vás budou ovládat. Pochopte prosím, že papeži na Kristově učení nezáleží

  Vatikán je nejen tím, kdo islámskou migrační invazi do Evropy veřejně podporuje, je současně i tím, kdo stvořil islám…hned poté co zlikvidoval původní Kristovo křesťanství. Věděli jste, že Kristovo učení bylo zfalšováno? Věděli jste že Mohamed měl katolického učitele? Věděli jste že islámská džihádistická ideologie je pouze vylepšenou kopií Augustinovské teologie katolického „džihádu“? Přesně té teologie, podle které katolická církev jela v podstatě celý středověk, než byla pod tlakem lidí donucena od ní ustoupit, podobně jako od otroctví a nevolnictví. Jinak by tyto ďábelské praktiky podporovala dodnes…

 • V Janově proroctví je výstižná symbolika dvou sil jako šelem, přičemž 2. šelma pracuje pro tu první. A samozřejmě i ta 1. má svého loutkovodiče:

  1. šelma = Vatikánské papežství
  2. šelma = Spojené Státy Amerického FEDu

  Kdo si toho ještě nestačil všimnout, tak by měl otevřít oči a uvidí že papá Franta se stal horlivým propagátorem NWO…

  Rád bych všechny upozornil že jsme na stejné lodi VŠICHNI!

  PTEJME SE PROČ to soudruzi dělají? PROČ NÁS TAK MOC CHTĚJÍ UZAVŘÍT DO KLECE NWO totalitního systému! TO JE KLÍČOVÁ OTÁZKA! Proč se tak hezky shodují papeženci s finančními mocenskými elitami?

  Ve skutečnosti jde totiž o to, co Vatikán potlačuje od svého vzniku ve 4. století! ÚZCE SE TO DOTÝKÁ SVOBODY LIDSKÉ DUŠE… i proto tak HODNĚ moc papeženci i globální mocenské elity protlačují islám, jelikož islám likviduje svobodu člověka důkladněji než komunismus!! A naše jediná šance je zapracovat na sobě a mrknout se na to co říkal Ježíš doopravdy… KDYŽ SE TO TAK MOC všichni SNAŽÍ POTLAČIT, TAK NA TOM NEJSPÍŠ NĚCO BUDE! NEMYSLÍTE?!

  http://www.ragauian.cz/udalosti-predpovezene-v-janove-zjeveni-kapitole-13-se-stavaji-realitou-papez-vola-po-novem-svetovem-poradku-odhodil-masku-a-nezakryte-bojuje-proti-lidske-svobode/

 • Tu zidovskou babu Merkelovou uz davno mel nekdo zlikvidovat jako Coxovou. Za vsim chaosem a nepokoji, revolucemi a rozvraty pokojnych zemi najdete organizovanou sit mezinarodniho zidovstva.

 • Uvedený vývoj je logický. V globálním světě není místo současně pro silnou Evropu i USA. USA tu hru hrají za účelem ovládnutí Evropy. Proč jí hraje Merkelová? Buď jí vydírají, nebo si myslí, že vedoucí vojenskou silou, která vytvořené problémy vyřeší, bude Bundeswehr. V poslední fázi dojde k boji o moc mezi USA a Německem.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*