Marine Le Penová: Tradiční média šíří „falešné zprávy“

Marine Le Penová: Tradiční média šíří „falešné zprávy“

Marine Le Penová odstřelila francouzskou reportérku, když obvinila média hlavního proudu v Evropě za šíření „falešných zpráv“.                

Politička obvinila liberální média ve Francii a v celé Evropě ze šíření propagandy globalistů, když byla tázána reportérkou, zda si myslí, že je internet špatným místem pro získávání informací.

Reportérka řekla Le Penové, že si myslí, že je internet prošpikován falešnými zprávami, „konspiračními teoriemi“ a alternativními zpravodajskými servery. Toto tvrzení způsobilo, že Le Penová vybuchla na reportérku za její pokrytectví.

Marine Le Penová je favoritem na vítězství v nadcházejících francouzských prezidentských volbách, které se budou konat v dubnu, a dostala se pod palbu médií hlavního proudu a politickým systémem v důsledku jejich otevřených proti-globalistických názorů.

Evropský parlament nedávno hrozil, že bude stíhat tuto euroskeptickou kandidátku poté, co Le Penová kritizovala na Twitteru Islámský stát což byl do očí bijící pokus ukončit její politickou kariéru a navždy ji umlčet.

Thegatewaypundit.com:

Reportérka: „Na internetu naleznete korporační teorie, všechny druhy věcí, nejsou to nutně ověřené informace.“

Marine Le Penová: „Nemyslíte si, že tradiční média šíří konspirační teorie?“

„Četla jsem spoustu věcí o Rusku a o jeho zasahování do prezidentské kampaně a další podobné věci – myslím, že jsou v tradičních médiích přinejmenším stejně falešné zprávy, jako na internetu!
Loading...

Podobné články

Komentář “Marine Le Penová: Tradiční média šíří „falešné zprávy“

  • Holanďané moc hulí, tak se to moc nepovedlo. Doufám, že jsou Francouzi rozumnější a že se zvednou od své sklenky vína a půjdou volit zdravý rozum.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*