Marine Le Penová: Respektuji Orbána, protože měl sílu čelit EU, která mu vyhrožovala a vydírala ho

Marine Le Penová: Respektuji Orbána, protože měl sílu čelit EU, která mu vyhrožovala a vydírala ho

Podle Marine Le Penové, vůdkyně Národní fronty, Francie nemá žádnou imigrační politiku, nemá kontrolu nad událostmi a nemůže určit, s kým bude společně žít, a proto sleduje Maďarsko se závistí.   

Marine Le Penová poskytla rozhovor maďarskému zpravodajskému kanálu Echo TV v jeho kanceláři v Paříži. Le Penová uvedla, že integrace ve Francii vůbec nefunguje, nelegální migrace způsobuje skutečnou katastrofu a největší výzvu 21. století.

„Respektuji Viktora Orbána a jeho odvahu, protože měl sílu čelit Evropské unii, která mu vyhrožovala a vydírala ho,“ řekla Le Penová.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Marine Le Penová: Respektuji Orbána, protože měl sílu čelit EU, která mu vyhrožovala a vydírala ho

  • Anglie je už skoro muslimská, hlavně, že se všichni tetelí z královské rodiny a to co jim hrozí teď a v budoucnu vůbec nevnímají. Francie dostala předem připraveného a Rotschildy vycvičeného podivného člověka, který zřejmě má větší starost jaký použít make up , aby se líbil zřejmě hošanům. A také to v té překrásné Paříži a jinde vypadá. Hlavně, že je Macron spokojen a Jeho loutkovodiči také a také vůdkyně Německa určitě nad ním drží ruku, protože se v té své stupiditě podporují, O dalších postižených státech, kde migranti řádí jak smyslu zbaveni se nemá cenu ani zmiňovat. Paní Le Pen držím palce v jejím počínání a boji s veleblbostí vůdců národa. Vážím si i Orbána, našeho Okamury a i Fitza, který nebyl zastrašen a ruské diplomaty nevyhostil. Tam je zase zloduchem Kiska, který je podporován Sorosem. V té Evropě to není vůbec jednoduché, protože mnozí státníci konají skutky proti svým zemím. Je to nepochopitelné. Snad se zbláznili, nebo jejich mozek byl ovlivněn nějakou pokrokovou technikou, která jim přikazuje jak jednat. Lidé se selským rozumem by nikdy nešli proti sobě a své zemi.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*