Marine Le Penová oznámila, že zničí Nový světový řád (NWO)

Marine Le Penová oznámila, že zničí Nový světový řád (NWO)

Přední francouzská prezidentská kandidátka Marine Le Penová se zavázala, že „zničí Nový světový řád,“ pokud bude zvolena příští prezidentkou Francie a vyslala varování evropským elitám, že bude „demontovat jejich zkorumpované instituce vlastníma rukama, když bude muset.“

„Lidé promluvili a jejich poselství je jasné: Nový světový řád skončil,“ oznámila Marine Le Penová svým příznivcům v sídle Národní fronty na západě Paříže.„Elity nejsou v bezpečí, ukrývajíc se za jejich propagandou poháněnou mediálními institucemi, dělajíc nevypočitatelná rozhodnutí v Bruselu a umlčujíc občany, kteří bojují proti tomuto šílenství. Pokud budu prezidentkou, přílivová vlna odporu si najde svou cestu, taková vlna, která nebyla dosud nikdy viděna,“ prohlásila vůdkyně Národní fronty za jásavého potlesku.

V nedávném rozhovoru pro BBC, Marine Le Penová se musela potýkat s nepřátelským reportérem, kterému vyložila svou vizi pro rekultivaci francouzské suverenity.

„Když budu zvolena jako nová prezidentka, půjdu do Evropské unie a řeknu, že chceme zpět naše čtyři suverenity. Legislativní suverenitu: naše zákony jsou mnohem důležitější, než směrnice EU. Územní suverenitu: my se rozhodneme, kdo přijde a kdo zůstane v naší zemi, my chceme hranice. Zatřetí, ekonomickou a bankovní suverenitu: máme právo propagovat ekonomické vlastenectví, pokud si to budeme přát. A samozřejmě, monetární suverenitu.“

„V případě, že Evropská unie odmítne tyto nároky, poté řeknu francouzskému lidu, že nemáme jinou možnost, než opustit tento tyranský superstát.“

Marine Le Penová se domnívá, že evropské sáty na celém kontinentu – včetně Francie, Nizozemska, Dánska, Itálie a Maďarska – , jdou po stopách Británie, odmítají Evropskou unii a nebude trvat dlouho, než bude EU poslána do šrotu jako neúspěšný projekt, podobně jako komunistický SSSR.

Něco zásadního se děje, návrat národů, suverénních států, s lidmi, s hranicemi. Lidé chtějí mít v rukou své osudy. Po dlouhou dobu jim v tom bylo bráněno,“ uvedla Le Penová.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Atentat na Fillona ho mel vyhodit ze souteze. Atentaty organizuji tajne sluzby prostrednictvim vselijake vsehoschopne luzy. A tak je jasne proc Fillon a ne Macron. Ten je loutkou Rotschildu a US fasistu, vsechno jim odkyvne jako ted Hollande. Fillona chteli nejdrive znemoznit pomluvami kdyz se to nepovedlo, tak ho odstrani jinak. Hruza jde z hegemona, ale lide si neuvedomuji, ze stojime na pokraji valky.

  • Pani Le Penova asi nevi, ze 100% NWO jeste neexistuje, i kdyz USA delaji po leta vse pro jeho zavedeni. Zatim jako predstupen NWO jsou vsude stejne zpravy, diktovane americkym mainstreamem a EU, svetove organizace a vlady vetsiny zemi jsou pod primym vlivem USA. Jenom ty staty, ktere se nechteji podridit jako Cina, Rusko, Syrie, Iran usiluji USA znicit v ozbrojenem konfliktu. Co je vlastne NWO? Novy svetovy rad, ve kterem budou vsechny zeme a kontinenty podlehat jedine vlade a ozbrojene moci, ktere maji vse ridit, potirat ozbrojene konflikty, rozhodovat o vsem, atd. Samozrejme ma byt toto svetove centrum v rukou USA. Obcane budou otroci, rizeni na dalku. Nejdrive ovsem probehne redukce populace podle Bilderberga a Bill Gatese na 5 % soucasne populace. Aby staty toto reseni prijaly, musely USA rozpoutat valky, teror, rizenou migraci muslimu a teroristu do Evropy. Atentaty pak budou na dennim poradku, lide si nebudou nikde jisti zivotem a budou volat po vetsim bezpeci. Jen tak bude mit NWO sanci na zavedeni. A na tom USA ted pracuji. Jen pockejte na to peklo po volbach. Ted je klid, aby atentaty nehraly do rukou tzv. populistu. To je ovsem nadavka lidem, protoze uskutecnovani populismu je uskutecnovani vule lidu.Hlas lidu je hlas Bozi, resp. to jedine spravne. A lid musi zustat suverenem v rozhodovani. Jako je to treba ve Svycarsku, kde maji uz dlouho primou demokracii v tajnem hlasovani o dulezitych rozhodnutich a Referendum a Iniciativu jako doplnky parlamentni demokracie. A funguje to!!! Byly tam uz nekolikrat zrusena lidem nepratelska a skodliva rozhodnuti vlady a parlamentu na zaklade vetsiny hlasu volicu pri hlasovani.

  • EU je odsouzena k zaniku, protoze chce byt ekonomickou, menovou i politickou unii, ackoliv pozustava z narodnich statu, ktere uz davno zjistily, ze svou suverenitu odevzdaly do Bruselu. Unie znamena mit vsechno stejne a to nebude nikdy jako statni utvar fungovat. Nikde to nefunguje. Jenom jako federace USA, RF. Ted jsou staty EU tlaceny tam, kam nechteji a sice vyhruzkami a sankcemi. EU chce tim narodni staty zlikvidovat. To se je ale nepodari. Bude to naopak. Zadna spolecna armada, kde zase budou rozhodovat US oficiri a my budeme platit, ale bojovat za cizi zajmy nekde v Tramtarii jako je to dnes v NATO. Ani za casu Varsavske smlouvy nemuseli nasi vojaci bojovat za ruske zajmy za hranicemi!!! Logicky jedina spravna cesta je vystoupeni z americkych vazalskych organizaci jako je EU a NATO. Dulezite je ale i prosazeni svobody tisku a medii. Dnes jsou v rukou US financnich magnatu a zatajuji nam deni ve svete nebo lzou nam. Media prebiraji americky mainstream z Agentur, ktere vlastni US korporace. Zverejnuji jenom informace neutralni k USA, potlacuji jakoukoliv kritiku zlocinu USA a siri nenavistnou protiruskou propagandu. Zamlcuji nam manevry na ruskych hranicich a presuny obrnencu Evropou. Nemame potuch k cemu, kolik jich je a co se s nimi stane, az manevry skonci. Tento stav trva uz leta a deformuje podvedomi obcanu, kteri nemohou tak mit vlastni nazor na veci, kdyz fakta chybeji, ci jsou lziva nebo zamlcovana!!! Uzakonit referendum v CR je dalsi dulezity nastroj svobody a moci, ktery se musi dat lidem, aby se mohli ucinne branit rozhodnutim EU a vladni mafie. Mame nizke platy a platime vysoke dane na stale vice byrokracie a korupci. To musime zmenit o volbach. Volte jenom strany usilujici o vystoupeni z EU a NATO, prioritni ochranu hranic proti imigraci a zavedeni Referenda do zakonu CR!

  • Pokud vznikne nějaká úspěšná froma NWO a myslím, že se to stane, tak to nebude moci být forma NWO řízena cetrálně pár naivními elitami. Jediné reálné NWO, které bude skutečně fungovat je systém, který by byl řízen bezstrukturně na základě zdánlivě chaoticky emitovaných informací do systému, přičemž bude nechávat všem strukturám relativně velkou volnost. Jakákoli velká struktura na sebe nabaluje parazity a vzbuzuje odpor, což časem vede k jejímu zániku.

  • Zamezení vzniku NWO je prvořadým úkolem lidstva pokud nechtějí skončit jako očipované ovce. Lidí je na světě moc. Jak to chce NWO řešit. On už to totiž pomalu řeší.. Proč o tom politici a političtí komentátoři nemluví ? Očekávají snad nějakou funkci při zavádění NWO ? Myslím, že je to v současné době nebezpečí č. 1 a za toto nebezpečí nemůže Putin.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*