Marine Le Penová: Německo potřebuje migranty jako „otroky“

Marine Le Penová: Německo potřebuje migranty jako „otroky“

Vůdkyně Národní fronty Marine Le Penová obvinila Německo z usilování o nižší mzdy a najímání „otroků“ tím, že otevřelo své brány tisícům migrantů a uprchlíků, informovaly v neděli britské média.

„Německo si pravděpodobně myslí, že jeho populace umírá, a pravděpodobně se snaží snížit mzdy a pokračovat v náboru otroků díky masivní imigraci,“ uvedla Marine Le Penová na shromáždění v Marseille.

Evropská komise představí ve středu novou politiku, která má usnadnit zpracování žádostí o azyl, poslat ty z bezpečných zemí domů a rozdělit v dobré víře uprchlíky mezi 28 členů bloku.

Vůdkyně francouské Národní fronty Marine Le Pen  Foto: AFP
Vůdkyně francouské Národní fronty Marine Le Pen Foto: AFP

Bude-li návrh schválen, Francie bude muset přijmout dalších 27.000 nových přistěhovalců z Afriky a Středního východu.

Předchozí podobný návrh Evropské komise předložený v červenci byl odmítnut Británií, Dánskem, Irskem a řadou východoevropských zemí.

Odhaduje se, že do zemí EU dorazilo od ledna 340.000 migrantů, což je nejhorší uprchlická krize, kterou Evropa zažila v 21. století.

 

SPU/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Marine Le Penová: Německo potřebuje migranty jako „otroky“

  • Samozrejme,ze Nemecko potrebuje lacinou pracovni silu na ukor svych vlastnich pracujicich,proto se Bund nemeckych prumyslniku a podnikatelu,tak tesi na jeste vetsi naplavu ekonomickych uprchliku z Blizkeho vychodu,Afriky,Afghanistanu,Pakistanu a prelidnene Bangladese! Vzdyt v Nemecku si v nynejsich dnech prijdou na dobre zisky,jak nesiskove organizace,tak vyrobci stanu,kontejneru a zacalo se v rychlosti s vystavbou socialnich bytu pro uprchliky,ackoliv pro nemeckeho duchodce,mladou rodinu s detmi jsou byty,kvuli vysokemu najemnemu temer nedostupne.Nemeckym politikum dokonce ani nevadi slusne mnozstvi analfabetu,kteri Nemecko zacali zaplavovat a budou v budoucnu profitovat z nemeckeho socialniho zazraku a nemeckych danovych poplatniku! Nemecti politici delaji vse pro islamizaci Evropy a verim,ze jim jejich vlastni lide,ktere v ramci jejich vlastni vylhane propagandy stale vice umlcuji vystavi brzy cervenou kartu! A zbytek Evropy to zajiste udela take!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*