Manipulují, cenzurují, lžou a lhát nepřestanou, válka je totiž „bezva“ kšeft

Manipulují, cenzurují, lžou a lhát nepřestanou, válka je totiž „bezva“ kšeft

Tak nám dnes naše česká vyvážená media sdělila to, o čem ta zahraniční píší již dlouho. Rusko tvrdí, že Turecko kupuje od IS ropu a zveřejnilo údajné důkazy v podobě satelitních snímků.

Ty snímky podle našich medií prý nic nedokazují. Nedokazují prý, kde byly pořízeny a co zachytily. Všimněte si, jak naše media v tomto případě alibisticky používají slůvko „údajně“, nebo „prý“. Prostě rodina tureckého prezidenta Erdogana „údajně“ kšeftuje s IS a podporuje jej. Je zajímavé, že když Turecko zveřejnilo grafiku letu sestřeleného ruského letadla, naše media slůvko „údajně“ nepoužila a tak vydala přelet nad Tureckým územím jako fakt, tedy jako tvrzení. Nepředložila důkazy. Přitom, když člověk napíše blog o tom, že syrský trenér kterému maďarská kameramanka (ne)podkopla nohu je údajně terorista a odzdrojuje další media, která to píší, je zablokován na homepage. Je prostě jedna pravda, ta „naše“, protiruská, proamerická, promigrantská a kdo chce napsat jiný názor, má smůlu.

syria.mil.ru
syria.mil.ru

Satelitní snímky o „údajném“ nákupu ropy Tureckem od IS prý nic nedokazují. Media nám však cudně zamlčela, že Rusko zveřejnilo i videa, dokazující průjezdy kamionů s ropou přes turecko-syrskou hranici. Když se na tato videa začalo poukazovat, hned se ozvaly hlasy, že to nic nedokazuje, protože není patrno, co ty cisterny přepravují. No, zřejmě asi mléko, že? Co na tom, že mapují cestu cisteren od rafinerií IS s naftou až na hranice Turecka….. jedno z videí je zde:

Media také nepíší o tom, že je divné, že se tři atentátníci 13.11. v Paříži odpálili v liduprázdných ulicích, namísto aby počkali, až se vyhrne dav fotbalových fanoušků před stadion. Nepíší o tom, že týž den probíhalo od 8 hodin v Paříži cvičení reakce záchranářů a policie na stejný teroristický útok, k němuž došlo pouhé tři hodiny po ukončení cvičení a že někteří vyvolení byli předem varováni. Zdroj ZDE Když se někde něco stane a chceme zjistit proč se tak stalo, nelze se jen dívat na to, co události předcházelo. Je třeba se podívat na to, co po ní následovalo, co vyvolala. A pak se můžeme ptát, zda těch 130 mrtvých nebylo v Paříži proto, aby ten teroristický útok vyvolal, co vyvolal. Stejně tak se podívat na to, co vyvolal útok na WTC a ptát se, proč k němu, přes varování německých zpravodajckých služeb došlo před zahájením pracovní budovy, tedy v době, kdy ve „věžích“ bylo minimum lidí. A znovu se ptám, proč se teroristřé odpálili v Paříži v liduprázdných ulicích?

Nikdo se nepozastavuje nad tím, že Turecko zaslalo po sestřelení ruského letadla NATO žádost o projednání věci hodinu po události. To jde? Vyhodnotit věc a sepsat nótu je otázkou mnoha hodin, či několika dní. Turecko to stihlo za hodinu. Byla tedy nóta předem připravena? Mělo sestřelení ruského bombardéru vyvolat ozbrojený konflikt mezi Ruskem a NATO? Když to nevyšlo na Ukrajině, zkusíme to takto? Nepíše se o tom, že jako člen NATO, si nemohli tuto akci Turci dovolit, aniž by tuto skutečnost konzultovali s NATO, které žádnou zprávu o narušení leteckého prostoru v Turecku nezaznamenalo. Nikdo se nepozastavuje nad tím, že turecké stihačky, které sestřelily ruský bombardér, zřejmě narušily vzdušný prostor Sýrie. Nikdo se v našich mediích nepozastavuje nad tím, jak je možné, že se reportéři americké CNN a Fox dostali k zastřelenému ruskému pilotovi tak rychle. Byli předem pozváni?

militanti syrie cnn fox

Video zde:

Na titulních stránkách se píše o tom, že Miloš Zeman je xenofob, který rozděluje tuto zemi, že Putin je agresor, že migranti nejsou nebezpečím, ale jsou záchranou Evropy. Nepíše se o tom, že mezi migranty je minimálně 5, ale podle některých našich, či zahraničních vojenských expertů až 50% „spících“ teroristů. Viz zde:

Nepíše se o tom, že takzvaný islámský stát rozšířil svůj vliv během posledních 12 měsíců ve velké části Afghánistánu. Pole s opiovými poli jsou stále větší a letos se očekává rekordní úroda opia. Vše se děje  před očima amerických a afghánských vojáků. Proč nezakročí? Od okupace Afghánistánu v roce 2001 a americké operace Enduring Freedom (Trvalá svoboda)  se výroba drog zvýšila padesátkrát. Moskva prohlásila, že heroin už dlouho není jen hrozbou pro ruskou společnost, ale i pro Evropu. Vzhledem k rekordní sklizni bude cena heroinu v Evropě tak nízká, jako nikdy předtím. Díky tomu distributoři získají nové „klienty“ a vytvoří si pro budoucno ticíce dalších závislých. Není přece možné vybombardovat opiová pole, když to přináší zisky. Není možné nedodat IS zbraně, když to přináší zisky. Tento svět a jeho politiky ovládají klíčové banky, které perou špinavé peníze z prodeje narkotik, prodeje zbraní a financují terorismus. Přináší jim to totiž zisky. Zdroj ZDE

Píše se o tom, že hlavní úkol NATO a ISAF sil, včetně německého bundeswehru bylo ochránit opiová pole. OSN uvádí, že příjmy z výroby drog v Afghánistánu dosáhly výše 3,5 miliardy dolarů a mezinárodní drogové syndikáty vydělaly 100 miliard dolarů  prodejem afghánského heroinu po celém světě. Kdo vypral  ty špinavé peníze? Nejvíce renomované velké banky, na Wall Street a v City of London? Válka s terorismem je ve skutečnosti sám terorismus, stejně jako válka proti drogám je lék pro rozšíření drog. Války se vyvolávají, protože tím roste obchod, podobně jako údajný obchod Erganova syna a Islámského státu s ropou. Podobně, jako obchod se zbraněmi. Když o tom ale napíšete, když napíšete, že nechcete islám, když napíšete, že syrský terenér je údajný terorista a informaci odzdrojujete, tak vás umlčí. Jenže fakta to nezmění. Svoboda slova přestala existovat, protože psát se smí jen něco. K tomu nám chtějí sebrat zbraně a vydat nás islámu jako bezbranné obce.

Zakazují nám psát ve veřejném prostoru a vyhánějí nás nadávat jen do hospod, kterých polovina díky EET zkrachuje. Brusel nás obviňuje z xenofobie a fašismu, přitom je to ale podle mne právě Brusel, kdo Evropu pomalu a nenápadně fašizuje a odebírá nám naše občanské svobody.

Manipulují, cenzurují, lžou a lhát nepřestanou. Chtějí nás odzbrojit a tak nás nechat „podříznout“ jako bezbranné ovce?

 

Michal Malý

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Manipulují, cenzurují, lžou a lhát nepřestanou, válka je totiž „bezva“ kšeft

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*