Manchester? Máme zlomená srdce, ale…

Manchester? Máme zlomená srdce, ale…

Jsme šokovaní, máme zlomená srdce, budeme se modlit a plácat o lásce a o míru, ale dál budeme politicky korektní a budem volit politiky, kteří otevřou naše brány tisícům dalších takových, jako teroristé v Manchesteru.

Ideologie multikulturalizmu je pro nás víc než „nějaké“ životy pár fanoušků „jakési“ zpěvačky, do kamer si popláčem, aby se neřeklo, ale naše činy budou přesně opačné.

Copak si myslíte, dear citizens (drazí občánci), že s vámi hrajem poctivou hru? To už bychom se dávno vymezili jako „svědomí britského národa“ proti islamizaci škol, no-go-zónám a zamlčování pravdy. Ale to my ne, známe přece pravidla komediantství/showbyznysu, stačí se ukázat v telce se slzičkami na krajíčku, zamumlat něco o tom, jak jsme s vámi, hlavně s naší kolegyní Arianou, které se nic nestalo, za pár dní to vše, jako obvykle, vyšumí doztracena, než dojde k dalšímu útoku.Lidičky, holt si musíte zvykat, my, celebrity se oplotíme v luxusních čtvrtích, my jsme za vodou…, tak proč si dělat problémy u mocných kritikou migrace, radikálního islámu a upozorňováním na hrůzné poměry v některých čtvrtích anglických velkoměst?

Tůůůdle, naše kapsičky a bažení po slávě je nám přednější. Tož bye, bye, see you na dalším koncertě, musíme si přece nějak vydělávat na náš denní kaviár a šampáňo.

Reakce na teror: Celebrity jsou v šoku, lidovec se modlí a šíří se obrázek
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*