Máme se chystat na Český Majdan?? Bartoško-jaký to hulíš matroš??  Rýsuje se nové politické směřování.

Máme se chystat na Český Majdan?? Bartoško-jaký to hulíš matroš?? Rýsuje se nové politické směřování.

Je mi doslova s podivem, na co jsou občané České republiky schopní skočit a ještě to podporovat. Ano mluvím o událostech minulého týdne, kdy se vše točilo v kruhu Zeman, Dalajláma, Brady, Herman, Sobotka, Zaorálek a pomatení umělci. Zaráží mě i to, že se pan Bartoška propůjčil k takové špíně, že vyzývá k občanské neposlušnosti pro ještě větší špínu.

To, k čemu vyzývá pan Bartoška, bývalý pan herec, se nedá nazvat jinak než podvod a lež!! Vyzývá národ k obraně demokracie v ulicích. Nechápu však, o čem je řeč??? Jaká demokracie?? Ona tu v naší zemi někdy byla?? Chcete bránit něco, o čem ani nevíme jak vypadá-vážení. Lidé v Česku ještě ani neměli možnost poznat, co demokracie vůbec je. Jsme jen obklopeni vylhanou pravdou a láskou o které nevíme čí je a komu slouží!! Osobně jsem přesvědčen, že jde celkově o špinavou hru tajných služeb, která je financována zvenku a to jen proto, že Český národ se pomalu, ale jistě začíná probírat z letargie a je stále více těch, kteří se chtějí dopídit pravdy. To mainstream těžko vydýchává a tak je jeho snahou zahltit národ jakousi pseudokauzou, která zmate všechny okolo, čehož mainstream využije na upevnění svých pozic. Postavit však národ a lidi v něm kvůli nějakému Bradymu a Hermanovi je doslova stupidní. Kolik jste zaplatili těm lidem, kteří šli v Praze demonstrovat s plakáty-My jsme západ!! Vážení-MY JSME HOVNO, MY JSME OTROCI ZÁPADU. My jsme doslova nuceni držet hubu a krok. Ano lidé by měli vyjít do ulic, měli by bojovat za nastolení demokracie a svržení nadvlády kapitálu, za svržení kolaborantské vlády a rozprášení prodejného parlamentu, za zrušení politické trafiky senátu. To, k čemu vyzýval a vyzývá pan Bartoška není nic jiného, než placená akce s cílem vyvolání společenského neklidu, kde dostanou přes držku obyčejní lidé a to je špatně. Přes držku tu má dostat vláda a parlament, kteří zneuctili odkaz 28.října a odkaz Tomáše G. Masaryka. Až přes ní dostanou, tak můžeme mluvit o boji za demokracii. Ten kdo provokuje stylem pánů a dam, jenž si hrají na umělce a elitu národa patří zpráskat bičem, protože vyvolává zbytečný společenský rozkol pro nic. My přeci nepotřebujeme Majdan v Praze. My potřebujeme vyhnat kolaborantskou vládu a poslance. Není potřeby, aby se dělnická třída řezala mezi sebou.

Mějme se na pozoru, co se za našimi zády v tichosti peče. Domnívám se, že při parlamentních volbách dojde k situaci, kdy se spojí ANO s KSČM a to je velice nebezpečná kombinace. Jistě v současné době je to dá se říci konspirativní, ale dost dobře možné. Už nyní tyto dvě strany vedou určité námluvy a dle pohybu preferencí to začíná být vidět. Pakliže se tyto subjekty dohodnou na kooperaci, bude to obchod roku a to i přes to, že by to ideologicky znamenalo propojení subjektů, jež by měly být jako oheň a voda-tedy neslučitelné. To opravdu začíná smrdět. Oč v této hře jde zatím nevím, ale budu se snažit rozmotat tento šmodrchanec.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Máme se chystat na Český Majdan?? Bartoško-jaký to hulíš matroš?? Rýsuje se nové politické směřování.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*