Máme jen jedno tělo a jeden život — „NE“ vakcinačním pasům!

Máme jen jedno tělo a jeden život — „NE“ vakcinačním pasům!

Vláda neustále hledá možnosti, jak rozšířit svou moc. Protože se vláda skládá z lidí, tito lidé budou mít tendenci jít cestou nejmenšího odporu. Když se politici snaží rozšířit své pravomoci, začnou jednat, když věří, že jim to projde.

Pokud uvidí dostatečně silný odpor, stáhnou se.

Vládní moc třímá nejmenší menšina lidí proti naprosté většině. Oběti vládní moci výrazně převyšují ty, kdo z ní těží. A tak politici (a jejich kumpáni se zvláštním zájmem) neustále sledují kudy vítr vane, aby viděli, kde je příležitost k rozšíření moci.

Nedávno se objevila tyranská myšlenka národního vakcinačního pasu, snad proto, aby se zjistilo, zda je proti němu dostatečný odpor. Tento článek nemá vyjmenovat nespočet způsobů, jakými jsou vakcinační pasy ohavným nápadem. Každému, kdo se nenarodil včera, by to mělo být jasné.Navíc je zde mnoho lidí, kteří se již proti této myšlence vyjadřují; a logicky vysvětlili hrůzy toho, co nás čeká, pokud by tato protinárodní a totalitní myšlenka realizována.

Cílem tohoto článku je povzbudit ty, kteří mlčeli, aby se odvážně vyjádřili. To není otázka, která si zaslouží ticho, apatii nebo lenost.

Tohle není jako ten směšný nátlak, který nutí lidi, aby používali papírová brčka, která se rozpadají ve vašem nápoji, místo (mnohem dokonalejších) plastových brček. Je vidět, proč lidé, kteří už mají svých starostí dost, nechají papírová brčka plavat a pokračují ve svém životě. Kvůli takovým věcem nebudou vytahovat megafony.

A jakkoliv jsou lidé zdaněni do zapomnění, tohle ani není jako další zvýšení daní. Vždycky můžeš vydělat víc peněz. Peníze jsou nahraditelné.

Ale vaše tělo a váš život nejsou nahraditelné.

To je ono. Nejsou žádné generálky. Tohle není žádná skrumáž.

Dovol vládě, aby násilně napadla tvé tělo experimentální chemikálií, vyrobenou společností, které byla udělena imunita, kvůli viru s 99,7% mírou přežití, a předáváš klíče od svého tělesného království.

Otevřete dveře a můžete se spolehnout, že očkování budou stále přicházet.

Možná budete chtít vakcínu proti covidu. Fajn. To je vaše osobní rozhodnutí. Ale co když nechcete další injekci, kterou do vás chce vláda píchnout?

Vakcína na Covid vás nemusí nakazit. Ale co když to udělá další vakcína? A vaše jediná možnost je ji získat, nebo se stanete druhořadým občanem; vyvrhelem ve vlastním národě.

Měli byste vědět, co se stane, když otevřete dveře politikům a jejich firemním přátelům. Jak dlouho už trvají války na Blízkém východě? Dvě desetiletí? Dost dlouho na to, aby jim lidé začali říkat „nekonečné války“.

Co se stalo, když americká vláda dostala „15 dní na zastavení šíření“? Nevídaná tyranie!

Pokud se tedy otevřou dveře pro „vakcinační pasy“, očkování budou zcela jistě pokračovat. Budeme mít nekonečné války a nekonečné očkování.

Odpor proti tomu je nutný.

Vyjádřete se: Tweety, příspěvky na Facebooku, videa, blogy, texty, články, podcasty. Jak vám to bude vyhovovat.

Ti, co touží po moci, dávají pozor. Vidí ty metriky. Mají algoritmy na měření nálad. Ať se na tuto problematiku podívají a zarazí se slovy „NE vakcinačním pasům!“

Pokud uvidí, že odpor je dostatečně silný, budou nuceni ustoupit. Prosadí se jen tehdy, když budou věřit, že jim to projde!

Ať jim to neprojde!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Máme jen jedno tělo a jeden život — „NE“ vakcinačním pasům!

  • Odpor k očkování není způsoben desinformacemi, jak tvrdí někteří. Za ten si mohou farmaceutické firmy samy. Jak mám věřit lékům, které se prodávají předražené díky gigantickým nákladům na reklamu a přitom jsou stejně účinné jako jiné levné léky (viz paralen vs panadol), jak mám věřit očkování, když jde jen o zisky farmaceutických firem? Jak mám věřit lékům, které doporučují lékaři za provize? Jak mám věřit lékařům, kteří se angažují ve špinavé politice? Jak mám věřit lékařům, kteří léčí dle sazebníku zdravotních pojišťoven? …
    Nedůvěra v systém je v systému samotném.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*