Malý chlapec si vzpomněl na minulý život

Malý chlapec si vzpomněl na minulý život

Tříletý chlapec, žijící v Golanských výšinách na hranicích Sýrie a Izraele, tvrdí, že byl v minulém životě zavražděný sekerou. Ukázal starším z vesnice, kde vrah zakopal jeho tělo… a to tam také našli. Též jim ukázal, kde najdou sekeru, což se povedlo také.

Německý terapeut Trutz Hardo vypráví ve své knize Děti, které už žily předtím: Reinkarnace dnes příběh tohoto chlapce i dalších dětí. Všichni si „rozvzpomínají“ na svůj minulý život a dokáží svou předchozí identitu dosti přesně popsat a doložit. Příběh 3letého chlapce pozoroval Dr. Eli Lasch, který se proslavil vyvíjením lékařského systému v Gaze jakožto součásti programu Izraelské vlády v 60. letech. Dr. Lasch, jenž zemřel v roce 2009, stihl přelíčit příběh autoru knihy.

chlapec si pa,atuje na minuly zivot

Chlapec pochází z etnické skupiny drúzů a v jeho kultuře se reinkarnace všeobecně uznává. Nicméně tento příběh překvapil i místní komunitu.

Narodil s dlouhým červeným mateřským znamínkem na hlavě. Drúzové věří, stejně jako další kultury, že jsou mateřská znamínka propojená se smrtí z minulého života. Když se chlapec dostal do věku, kdy začal mluvit, hned pověděl své rodině o předchozí smrti – byl prý zabit sekerou, a to ránou do hlavy.

Je zde zvykem, že starší vezmou 3leté dítě do domova jeho minulého já, pokud si na něj vzpomene. Tento chlapec věděl, kam mají jít, takže cestu absolvovali. Když do vesnice dorazili, vzpomněl si dokonce i na své minulé jméno.

Kdosi z této vesnice prozradil, že muž, tedy minulá inkarnace tohoto chlapce, zmizel před 4 roky. Jeho rodina a přátelé došli k závěru, že se nedopatřením zatoulal do nepřátelského teritoria, což se zde občas stává.

Chlapec si také vzpomněl na jméno jeho vraha. Když jej potkal, údajnému vrahovi zbělal celý obličej, jak řekl Lasch, ale k vraždě se nepřiznal. Poté malý kluk dovedl starší na místo, kde leželo jeho „minulé“ tělo. Přesně na tom místě našli kostru člověka s dírou v lebce na stejné pozici, kde má chlapec na hlavě mateřské znamínko.Též nalezli i osudovou sekeru.

Když to obviněný zjistil, tak se k vraždě přiznal. Dr. Lasch, jediný místní člověk, který nepatří mezi drúzy, byl po celou dobu přítomen a příběh viděl na vlastní oči.

 

 
zdroj: http://www.theepochtimes.com vyšlo na : http://www.suenee.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Malý chlapec si vzpomněl na minulý život

 • V naší společnosti jsou materialisté — stejně jako členové církví — výchovou naprogramováni k víře, že žijí jediný život na tomto světě. Toto dogma Římské církvi vnutil asi před 1500 lety římský císař ve státním zájmu, na základě své moci nad církví (viz předchozí díly tohoto seriálu). Je to logické, protože nevědomí ovčané, neznající fungování tohoto světa, se daleko lépe ovládají — o mnoho lépe než ti, kteří vědí, že jedinou zodpovědnost mají SAMI vůči SOBĚ.

  pravda je ovšem zcela jiná, ono to prostě existuje… není co řešit… týká se to každého z nás… jediná otázka je, jak z toho pro sebe vyvodíme závěry… protože to zcela mění pohled na smysl života…

  http://www.ragauian.cz/reinkarnace-aneb-prevtelovani-duse-hmotne-dukazy-most-casu-1/

 • není čemu věřit… reinkarnace je prostě fakt… je pro to spousta důkazů, včetně vědeckého ověřování…

  např. Dr. Ian Stevenson, profesor Univerzity v Charlottesville ve Virginii, se ve svém vědeckém životě zabýval vědeckým, systematickým a extrémně důkladným sběrem důkazů o reinkarnaci. Studoval tisíce případů dětí, které si vzpomínaly na některý ze svých předchozích pozemských životů…

  Životní prací Dr. Stevensona je pravděpodobně nejznámější a nejrespektovanější sbírka vědeckých údajů — důkazů o reinkarnaci. Místo spoléhání se na hypnózu, kterou používají pro ověření předchozího života jiní, sbíral tisíce případů dětí, které si spontánně (bez hypnózy) vzpomínaly na svůj minulý život. Výhodou tohoto přístupu je, že spontánní vzpomínky u dětí mohou být zkoumány pomocí přísných vědeckých metod. Hypnóza je totiž nespolehlivá.

  Existují mimořádné případy, kdy se lidé spontánně rozpomněli na své minulé životy. Přesvědčivé svědectví přináší mj. kniha „Most času“, v níž se malý chlapec James Leininger rozpomněl na svůj minulý život v období 2. světové války. Pod tlakem vážných důkazů museli i jeho rodiče přiznat, že jejich dítě je doopravdy reinkarnovaným pilotem letadla z 2. sv. války.

  atd.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*