Malta údajně prodala Libyjcům až 80 000 schengenských víz, může to vážně ohrozit národní bezpečnost v Evropě

Malta údajně prodala Libyjcům až 80 000 schengenských víz, může to vážně ohrozit národní bezpečnost v Evropě

Soud obdržel přepisy řad Libyjců, kteří tvrdili, že kupují víza od úředníka z úřadu předsedy vlády, informoval deník Times of Malta.    

Přepisy spolu s podrobným dokumentem o tom, jak byly údajně prováděny tyto čachry, byly předloženy soudu Ivanem Grechem Mintoffem (vůdcem strany Alleanzy Bidla a členem evropského křesťanského politického hnutí) jako důkaz pro potvrzení korupce na vysoké úrovni.Skandál poukazuje na přímou angažovanost v kriminální činnosti, jako je obchod s vízy a obchodování s lidmi. Až 88.000 schengenských víz a neznámé množství lékařských víz bylo údajně nezákonně prodáno za milióny EUR bez řádné kontroly v zemi, kde jsou aktivní teroristé ISIS. To může vážně ovlivnit národní bezpečnost v celé Evropě.

Ivan Grech Mintoff to komentoval slovy: „Zjevný nezákonný prodej víz blízkým předsedovi vlády zpochybňuje bezpečnost Schengenského systému. Doufám a modlím se, aby žádný terorista nezískal přístup do EU díky víza vydaného Maltou. Dále se domnívám, že máme povinnost pomáhat těm dětem a dospělým, kteří potřebují lékařskou péči a nedostali své lékařské vízum, protože jejich rodiny si nemohly dovolit zaplatit tyto úplatky a v důsledku toho byli postiženi nebo zemřeli.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Malta údajně prodala Libyjcům až 80 000 schengenských víz, může to vážně ohrozit národní bezpečnost v Evropě

  • To neni jenom veci uredniku na Malte, obvinenych z korupce. Je to centralne rizene k zaplaveni Evropy uprchliky. Napomahaji tomu i necinni urednici i politici EU spolu s EU komisi. V4 si musi vytvorit sama svou ochranu pred invazi z Afriky dokud je jeste cas!
    Tech 80 000 bych poslal zpatky na Maltu, at se o ne postara. EU nechava Recko a Italii zaplavovat uprchliky a cpe jim za to penize. Italie necha pak uprchliky cestovat dal do Evropy a brani se jejich vraceni na zaklade Dublinu tim, ze je prestala registrovat. Neni se cemu divit, uz leta tato tezka situace Italie a Recka pretrvava, aniz by se jim pomohlo tim, ze se priliv migrantu zastavi uz v Africe. A co Evrope chybi je rigrozni postup vuci ekonomicke migraci a azylovy zakon, ktery se nebude moci zneuzivat. Odrazeni od migrace vyzaduje tvrda opatreni v Evrope, ne hyckani migrantu !!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*