Malé irské městečko (s populací 300 osob) nuceno přijmout 115 přistěhovalců z třetího světa

Malé irské městečko (s populací 300 osob) nuceno přijmout 115 přistěhovalců z třetího světa

Všichni víme, že EU už dávno zapomněla, co je demokracie, ale to, co se děje v malém irském městečku Lisdoonvarna s populací kolem 300 lidí je do nebe volající.             

Městečko bylo dodnes dobře známé díky svým lázním. Místní obyvatelé hlasovali neuvěřitelným počtem 93% proti návrhu ubytovat 115 přistěhovalců v hotelu King Thomond, což zprostředkovala Agentura pro přijímání a integraci (RIA). Pouze šílený člověk by očekával, že by se populace malého městečka zvýšila o více než 30% lidmi z velmi odlišné kultury.

Dalo by se předpokládat, že to bude konec příběhu, ale ne. Městečko je nuceno, aby je i tak přijalo, nebo bude označeno jako „rasistické“. Obyvatelé městečka nebyli dokonce ani informováni, odkud budou tito noví členové jejich města pocházet.Hoteliér slíbil, že pokud budou lidé hlasovat proti návrhu, tak ustoupí od podpisu podepsat smlouvu pro ubytování uprchlíků. Má za to však dostat až 1-2 milióny eur od vlády.

Je zřejmé, že toto idylické město už nebude nikdy stejné, protože mnoho těchto „uprchlíků“ zůstane na neurčito. V dnešní době není těžké nalézt negativní příklady nucené masové migrace ze strany EU.

Německo nabízí k pohledu velké množství měst, které přijaly uprchlíky a zažily vysoký nárůst loupeží, násilných zločinů a znásilnění. Mnoho měst nyní dokonce odmítá přijmout více uprchlíků, jako to udělalo město Cottbus po mnoha násilných událostech.

Nejnovější trend je, aby charitativní organizace odmítly služby migrantům za to, že děsí staré lidi a chovají se agresivně. Člověk může jen nevěřícně sledovat to, co je nuceno lidem, kteří se kdysi pyšnili nezávislými národními státy.

(Městečko Lisdoonvarna Foto: http://visitlisdoonvarna.ie)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*