Mají USA domácí džihád pod kontrolou?

Mají USA domácí džihád pod kontrolou?

Zatím se tváří, že u nich nic takového neexistuje a jedou nás zachraňovat!

Tentokrát je v Evropě nebudou vítat jako vítěze!

Američaná nabídli Evropě posílení ochrany (obrany) v již totálně nepřehledné muslimské invazi na evropský poloostrov.

Nabízejí streotypní armádní brigádu v srdci Evropy s trvale rotující vojenskou infrastrukturou v Německu.

 

Americký iluminátní prezident Barack Obama požaduje pro rok 2017 3,4 miliardy dolarů pro posílení americké přítomnosti v Evropě, využitelné zároveň pro pokračující vražedné pnutí mezi Západem a Ruskem.

V 60. letech minulého století zaplavila americké univerzity vlna studentů z muslimské Afriky. Tento trend byl pro běžného amerického občana znepokojivý, nepochopitelný – právě vrcholila separace bílých od černých, řádil Ku Klux Klan a americká akademická půda dostala další africkou várku bratrů Alláhových, financovaných arabskými petrodolarovými strýčky pod heslem REVIVAL OF ISLAM (Obroda islámu).

Jedině osvobozením Spojených Států dokážeme osvobodit i Evropu!

To byl povel pro již existující sektu THE NATION OF ISLAM (Islámský národ) a BLACK MUSLIMS MOUVEMENT (Hnutí černých muslimů), aby byla napříč USA spuštěna bojovná kampaň proti bílým Američanům a jejich způsobu života. Byla postavena řada mešit (i za veřejné peníze) a Afroameričané z hnutí Black Muslims se stávali houfně stoupenci Muhammada.

Hnutí vedl zuřivě nenávistný Eliah Muhammad Poole. Jeho příznivci nebyli žádní sympaťáci. Bezostyšně vyznávali absolutní nadřazenost své rasy a méněcennost bělochů.

Měl grandiózní plán.

Obrátíme všechny americké černochyna muslimskou víru a ke konverzi donutíme postupně i bílé ďábly!!

 

Mezi stoupenci islámu v Americe je 85 % černochů a ročně jich konvertuje k islámu cca 100 tisíc!

Na nepřehledné muslimské scéně figuroval další kriminálník, jenž konvertoval k islámu ve vězení, kde seděl za loupežné přepadení, Malcolm X, vlastním jménem Malcolm Little. Když začínal být neúnosně mystický a bratro-láskařský, zlikvidovali ho jeho učedníci sprškou kulek.

Ve stejnojmenném kasovním filmovém trháku ztvárnil Malcolma X oskarový sympaťák Denzel Washington, jinak pilný šiřitel muslimské víry.

Velkým fandou BM byl i zbožštělý zpěvák, který si rád hrál s dětmi pod peřinou, Michael Jakson. Další osobnost, která posílila řady stoupenců islámu svojí popularitou, byl světový šampion v supertěžké váze (1966) Muhammad Alí (Casiuss Clay). Prohlásil: jsem největší a nejkrásnější a K.O. mi může dát jen sám Alláh!

V řadách hnutí byli i takoví šampioni jako Malik Abdul Aziz (Mike Tyson) a basketbaloví mágové Chris Jakson a Lew Alcinor.

Místo zavražděného Malcolma zaujal další expert – zpěvák calypsa Louis Abdul Farrakhan (Walcott), vůdce mešity Chrám číslo sedm v Harlemu, kde vtloukal bratrům klíny do hlavy; méněcennost bílé rasy a křesťanství dokládá fakt, že veškeré vědecké objevy a výdobytky lidstva jsou zásluhou islámu.

 

V Americe byla strategie Black Muslims, to jest infiltrace do všech vrstev společnosti, jasná již před padesáti lety a byla důsledkem vyšinuté náboženské tolerance.

Amerika se domnívala, že tento fenomén obrody islámu brzy pomine a že je jen důsledkem tehdejší migrační vlny z Kuby a Mexika. Pozornost byla upřena na „tolerantní“ Ameriku a téměř bez povšimnutí probíhal stejný migrační proud i v Evropě.

Do Anglie dorazila v té době Obroda islámu z Pákistánu, Súdánu, Keni a ve Francii a Belgiii vznikaly komunity přistěhovalců z Alžírska, Maroka, Tunisu. Holandsko začínalo studeny z Idonésie a Surinamu a italská univerzita v Perugii praskala pod náporem Lybijců, Somálců a Eritrejců.

Evropu ovšem zaměstnávala v té době studená válka, komunismus, válka ve Vietnamu atd., detailně propracované nenásilné infiltraci mezi nevěřící psy po americku nevěnovala pozornost.

Probuzení přišlo po vůbec prvním islámském teroristickém útoku (1969), kdy paní Lajla Chálidová, puštěná zřejmě manželem ze řetězu, unesla letadlo z italského letiště Fiumicino, následně bylo odpáleno v Damašku.

V roce 1970 byl už teror v plném proudu. Exploze letadla Swissairu, únosy letadel jak na běžícím páse, vraždy rukojmí. Sílící antisemitismus a pro důvěřivé občany pohádka o chudáčcích Palestincích utiskovaných Židy. Tito „chudáčci názorně ukázali svoji bezmoc vyvražděním izraelských sportovců na OH Mnichov (1972) v přímém přenosu.

V současnosti přitvrdili.

Je to válka, vedená krok za krokem, den za dnem, rok po roce, neústupná, trpělivá. Za pomocí nafukovacích člunů, těhotných žen, utopeného dítěte. Zrůdná hra s emocemi lidí, vyvolaná záběry obětí korektně nazývaných političtí uprchlíci.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Mají USA domácí džihád pod kontrolou?

  • Máme taky jednoho extra islámského duchovního Mohameda Halíka, jenž by nám rád jako prezident vyhlásil český Chalífát!!!

  • USA nám může být ukradené, ti už stejně dlouho u moci nebudou. Evropa se musí osamostatnit a přestat být jejich poskok, jinak nás stáhnou sebou do pekla.
    Teroristické útoky nejsou žádne akty šílenství, potřebujete k tomu spoustu zdrojů, Navíc se podívejte KDE jsou ty útoky prováděny, nejsou to žádná náhodna místa, kde by se odpálil nemyslící fanatik. Terorismus je prostě součást moderní nekonvenční války, prostředek manipulace a zastrašování.
    Když se na to podíváte z odstupem, je to pořád lepší forma boje než to bylo dřív. Dřív král nařídil násilnou mobilizaci a pak se masakrovali civilisti dvou států, i když je terorismus hrozný, je to pořád pokrok. Snad se časem dobereme k ještě čistším způsobum boje mocných. Boj bude vždy, ale jeho formy lze měnit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*