Mají klienti H-systému spáchat sebevraždu, aby si stát mohl oddechnout?

Mají klienti H-systému spáchat sebevraždu, aby si stát mohl oddechnout?

Jedna z nejostudnějších kauz v naší zemi dospěla po čtvrt století ke konečnému verdiktu. 60 rodin má do měsíce vyklidit své domovy, které si zaplatili dvakrát

Tuto letitou kauzu zná snad úplně každý. Jde o tragickou ukázku neschopnosti státu a státem pověřených osob.

Je mi moc a moc líto všech dotčených lidí a jejich rodin. Pomůže jim stát, který rozhazuje miliardy na politické neziskovky ?

Justice plně ukázala svoji zrůdnost a premiér by měl okamžitě uvolnit finance a všem těmto lidem okamžitě zajistit nové důstojné bydlení. Peněz v rozpočtu je dost a stamiliardy se vyhazují oknem.

Tento systém nastavili a udržují politici, které volíme my všichni. Pokud budeme stále dokola volit ty samé politiky a partaje, nikdy lépe nebude … V říjnových volbách mají lidé možnost volit jinak. Jsem velmi zvědav, jak to dopadne …
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Mají klienti H-systému spáchat sebevraždu, aby si stát mohl oddechnout?

  • Asi by se měl založit ústav pro zločiny kapitalismu. Myslím, že tento případ by tam bylo vhodné uvést, neboť kvůli penězům je zde obětována hrstka obyvatel, která se provinila tím, že chtěla bydlet a byla aktivní. A když už tam takovou dobu bydlí staří lidé mladé rodiny s dětmi a lidé ve středním věku tak je soudu jedno jestli na těchto lidech bude spáchán psychický teror. Soud to schvaluje a klidně by na tyto lidi poslal dráby.. Další důvod proč by měla být zavedena odvolatelnost soudců .

  • V 90. letech se mnoho lidí zapojilo do hazardu typu „letadlo“. H-systém byl něco na ten způsob. Ti lidé to věděli a uvěřili nesmyslům, které jim vnucovali lidé jako Šlouf. Normálně myslící člověk na takovou hru neskočil. Nevidím důvod, proč pomáhat lidem, kteří uvěřili šmejdům. Ti lidé se musí spálit, aby si příště dali pozor.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*