Magoroviny Michala Kocába, aneb jediného schopného vynechal…

Magoroviny Michala Kocába, aneb jediného schopného vynechal…

Člověk by asi nereagoval, kdyby ze všech serverů nevyskakovaly informace o jakési Kroměříšské výzvě na volbu prezidenta odlišného od stávajícího…

Detailně jsem jej vůbec nečetl a spíše mě podráždilo, že se těm pitominám vůbec věnuje pozornost.

Připravovat protikandidaturu proti stávajícímu prezidentovi, s výjimkou USA, kde je to i procedurálně nezbytné, dva roky před volbami je pitomost.

Kdo si vzpomene na minulou volbu, tak ví, že ještě 3 měsíce před svým zvolením, byl Miloš Zeman jen jeden z vícero kandidátů.

Kdo si připomene například volby v Polsku, tak ví, že o vítězství Dudy se rozhodlo až v posledním měsíc a stávající prezident Komorowski se z pádu snad dodnes nevzpamatoval.

Navíc ten seznam, který Kocáb vytváří,se asi líbí jemu, ale myšlenková souladnost Michaela Kocába s českým národem koresponduje tak do výše preferencí TOP 09 a pár havlistických pomatenců typu Dienstbiera v ČSSD či lidovců, tedy maximálně tak 10% – 11%. Ostatní to vidí naprosto jinak.

Pobíhají a promlouvají tady po česku nejrůznější magoři.

Nechme ho ten hokej dohrát

Jeden typ, pravda unikátní, tvoří Konvička a spol. Ti vyvolávají takové emoce, že se běžný občan bojí spíše jich než uprchlíků, zejména, když zde žádní uprchlíci nejsou, zatímco Konvičkovci drží v rukou věrohodné a střílející makety samopalů a nad nimi vítězně vlaje prapor Islámského státu. Ti jsou na svěrací kazajku.

Ovšem lidé typu Michaela Kocába, Jiřího Štětiny, Jakuba Jandy, Jiřího Dienstbiera …jsou na tu svěrací kazajku také.

S pomocí lživých veřejných médií plácají nesmysly podobně jako kdysi Fojtíkovi lidé před rokem 1989 a šíří nenávist a zlobu v zájmu údajných lidských práv…

Samozřejmě, že by se asi našel minimálně jeden člověk, který by Zemana převálcoval, aniž by musel vést jakoukoliv kampaň, ale NHL ještě neskončila.

Všechny už unavuje to ideologické politické žvanění, ať jde jakýmkoliv směrem.

To by odrazil jedinou ranou.

Ale nechme ho ten hokej dohrát. Je mladý a přitom nesmírně moudrý a jeho čas ještě přijde…

Kocáb dál může pokračovat ve své hře po zesměšnění.

A Miloš se bez vzrušení může připravit na svou druhou kandidaturu.

Věci půjdou svým přirozeným vývojem.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Magoroviny Michala Kocába, aneb jediného schopného vynechal…

  • Kocáb je americký TATRMAN, sám se v té písni Pražského výběru krásně vykreslil !

  • Když vidím, jak ratlík se štěkotem doprovází odcházející návštěvu k vrátkům, vždy si vzpomenu na Kocába. Ten si také myslel, jako ten ratlík, že vyhnal ruské vojáky.

  • Je na čase obnovit soudní řízení s panem Kocábem, který napomohl vytunelovat společnost TREND a tím obrat důvěřivé vkladatele o 1,4 miliardy korun. Soud byl na neurčito odložen a snaha vše zamést pod koberec. Vzhledem k tomu že vymýšlí takové koniny, je potřeba jej zaměstnat v jiném směru. A takový lumpové hodlají diktovat jak má vypadat tento svět. Jejich svět zlodějů a lhářů.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*