Magda Vášáryová – politici by měli jít proti většině svého vlastního národa

Magda Vášáryová – politici by měli jít proti většině svého vlastního národa

Politici by měli jít proti většině svého vlastního národa

 

zdroj: youtube.com
Loading...

Podobné články

  • To je zena, ktera krome tela nema co nabidnout. Mozek nikdy neptrebovala uzivat. Vyjimkou je CT, ta si tyhle lidi vychutna a ani nevi, jak se tim u divaku ztrapnuje. Ta stoka, co na lidi tece z CT je horsi jak za totace.

  • Kdysi jsem pracoval ve Slovenské televízii v Bratislavě. Před cca 40 lety. Už tehdy to byla svým způsobem zdeformovaná a vypatlaná komediantka, která si myslí, jako všichni komedianti, že jsou něco víc. Nejsou nic víc, jen pyšní, nadutí, arogantní a sebestřední z toho, jak byli díky svým povětšině špatným charakterovým vlastnostem zneužívaní vládnoucí „elitou“. Patří k nim oni Hubové, Müllerové a skutečně většina komediantů, tak jako u nás v ČR.

  • Takto to vyzerá v praxi po „študijnom“ pobyte v USA. Tam dokážu z človeka spraviť absolútnu kreatúru a ešte si to ani neuvedomuje.

  • No, co po ní chcete, vždyť je to jenom hééééééééééééééérečka.

  • Ona je snad chorá a myslí si, když za mlada byla hérečka a pak politička, že cokoliv ji vypadne z pusy je nad zákon. Vůbec se nedivím, že ji doma do TV nezvou vždyť je trapná, možná, že jak už je stará, tak v jejím mozku už asi dochází k nějaké změně a ona by tak ráda něco řídila dávala rozumy, ale ani na jedno nemá neboť mele nesmysly. Divím se naší ČT, že si vůbec takové hosty s velikou oblibou zve. Asi je řízena také nějakými jedinci, kteří jedou na vlně Vašáryový.

  • Vašáryová chce, aby nevypadala Merkelová jako pomatená. Myslí si, že nikdo neuvěří že stejně může být pomatených více lidí. Že si slovenská televize nezve blázny ještě neznamená, že jde o cenzuru.

  • Vášáryovou ČT zve na bláboly k nám, zatímco ST jí nepozvou. Ty státní televize v EU je všude stejná svoloč, vše je pod cenzurou! Ikdyž z jejím názorem nesouhlasím!

  • Jo, takové vymaštěné pipky v politice opravdu potřebujeme. Tohle je typický příklad přistupu „vyššího dobra“, kdy mnoho obyčejných lidí zaplatí za nedomyšlené ideály papalášů svoji krví. Kolik dolarů má doma pod peřinou za takovéto kecy? Buď spoustu, nebo to nedej bože dělá opravdu z přesvědčení.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*