Mafie v Kladně připravuje důvěřive o nemovitosti a policie to neřeší

Mafie v Kladně připravuje důvěřive o nemovitosti a policie to neřeší

V roce 2016 server www.tisen.tv informoval o mafii v Kladně, která připravuje důvěřivce o nemovitosti. Měné drastickým způsobem podobní lichváři připravují lidi o peníze na jižní Moravě.

Mafiánská skupina v Kladně

V tomto případě se jedná o drastičtější metody, kdy si člověk půjčí peníze, ačkoliv je nepotřebuje a ručí vlastní nemovitostí. Peníze, které si obvykle důchodci půjčí vlastně ani neuvidí, protože si je podvodníci zašlou na svůj účet.

Zarážející ovšem na tomto případu je, že orgány činné v trestním řízení toto nezajímá. Jako obvykle jedni nejsou v záležitosti kompetentní a druzí to odkazují na občanskoprávní spor. Podivné je, že tyto záležitosti ani nezajímají kladenskou polici a samozřejmě také státní zastupitelství.

Nejpodivnější ovšem je, že toto nezajímá ani Generální inspekci bezpečnostních sborů. Možná to bude zajímat Útvar pro odhalování korupce a finanční kriminality, protože někteří lichváři z této skupiny svoje příjmy nedaní.

Mafie v Kladně připravuje důvěřive o nemovitosti. Policie to údajně přehlíží: http://www.tisen.tv/2016/01/vime-jak-to-je-s-mafii-na-kladne-pripravuje-duverivce-o-nemovitosti-policie-to-udajne-prehlizi/

Lichvářská skupina na Jižní Moravě

Na jižní Moravě jsem zaznamenal případ, který se týká oddlužení nemovitostí. Vlastník bytu 1+4 s předzahrádkou a garáží mohl svoji nemovitost okamžitě prodat za 1 milion 300 tisíc korun, nebo jej nabízet za tržní cenu 1 milion 800 tisíc korun.

Na místo toho využil možnosti oddlužení. Svoji nemovitost prodal za 700 tisíc, aby mohl okamžitě oddlužit vlastní exekuci v hodnotě 200 tisíc. Je sice v pořádku, že se mu podařilo oddlužit, ale horší je, že již ale nemá vlastní střechu nad hlavou.

Podle podepsané smlouvy zůstalo v úschovně 200 korun, když bývalý majitel splní (nesplnitelné) podmínky vystěhování, které jsou rozepsány na 14 stranách. Z toho vyplývá, že za dům nejspíš na místo 700 tisíc korun dostane jenom 500 tisíc korun (oddlužení bylo 200 tisíc).

Z této situace tedy vyplývá, že za dům dostane pouze 500 tisíc korun, což znamená, že bývalý majitel domu prodělal 600 tisíc až 900 tisíc korun. Nezbylo mu nic jiného než si pronajmout domek za 10 tisíc korun měsíčně s náklady 5 tisíc korun za energie.

Závěrem

Z toho všeho jednoznačně vyplývá, že zoufalí lidé sice dělají zoufalé činy, ale také to, že špatní politici provádějí špatnou práci. Jelikož se záležitostí v Kladně nezabývá Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS), tak z tohoto jednoznačně vyplývá, jak neefektivně pracuje Stálá komise pro kontrolu činnosti GIBS, kterou v současnosti jako místopředsedkyně vede za ANO Jana Lorencová.

Zde je evidentně vidět, jak Babišova strana ANO maká ve skutečnosti a nikoliv, jak o sobě tvrdí na bilboardech.

ANO, bude líp. Možná tak u Babiše. Až mu třeba i od takových lidí přistanou peníze na kampaň.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*