Maďarský státní tajemník: Masová migrace je nebezpečná a vede k nárůstu nemocí

Maďarský státní tajemník: Masová migrace je nebezpečná a vede k nárůstu nemocí

Masová migrace je nebezpečná nejen kvůli terorismu, veřejné bezpečnosti, kultuře a sociálnímu zabezpečení, ale i celému systému zdravotní péče, řekl státní tajemník Bence Retvari maďarskému deníku Magyar Hirlap.

Podle Retvariho, evropské epidemiologické organizace zaznamenaly významný nárůst nakažlivých nemocí, včetně těch, které již v Evropě zmizely díky očkování.Takové případy byly zdokumentovány na Maltě, v Itálii a dokonce i v Německu. Podle německého Institutu Roberta Kocha se od roku 2015 zvýšil počet případů hepatitidy B a spalniček o 300% a o 200% se zvýšil počet případů malárie a syfilisu. Četnost onemocnění neznámého původu vzrostla ze 14 na 26%.

Podle Retvariho, podporováním „migrantských víz“ (humanitární víza), Evropský parlament „dal zelenou miliónům nelegálních a ekonomických migrantů a přinesl Evropě ještě větší nebezpečí.“

„Kdybychom porovnali, kolik Brusel vynaložil na integraci jednoho přistěhovalce do Evropy – což je jednoznačně neúspěšný pokus založený na zkušenostech z posledních desetiletí – a kolik stojí obnova domů v krizové zóně, je jasné, že se stejnou částkou peněz můžeme pomoci mnohem více lidem v jejich oblastech, než v Evropě,“ uvedl Retvari.

Tajemník připomněl, že vládní program Maďarsko pomáhá umožnil vládě pomoci tisícům lidí, aby znovu nastartovali svůj život v Iráku.

„Takže toto řešení je lepší vzhledem k účinnosti, sociálnímu míru a pro skutečně pronásledované lidi,“ dodal. Podle politika je to řešení, které zvolili ti, kteří chtějí opravdu pomoci, na rozdíl od „pokrytecké bruselské elity.“

 

(Bence Retvari Foto: hungarytoday.hu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*