Maďarský premiér Orbán: „Sorosova síť chce vytvořit Evropu se smíšenou populací“

Maďarský premiér Orbán: „Sorosova síť chce vytvořit Evropu se smíšenou populací“

Miliardář Georgie Soros se podle maďarského premiéra Viktora Orbána snaží využít masovou migraci ke zředění evropských etnických kultur na jednu anonymní směs.  

V rozhovoru pro maďarský rozhlas, respekt budící premiér odsoudil kampaň Sorosem financované sítě „Open Society“, která agresivně prosazuje pro-imigrační agendu jako prostředek k vymýcení kultur a křesťanské identity evropských států.

„Sorosova síť má rozsáhlou sféru vlivu v Evropském parlamentu a dalších orgánech EU,“ uvedl Orbán. „A jejich cílem je vybudovat Evropu smíšeného obyvatelstva a odsoudit maďarskou vládu za to, že se staví proti jejich pohledu na migraci.“

Začátkem tohoto měsíce George Soros převedl 18 miliard dolarů své nadaci Open Society, která je jeho nástrojem pro vytvoření nového světa bez hranic a národů.

Ve svém rozhovoru Orbán uvedl, že během posledního summitu v Bruselu musel bojovat zuby nehty proti snahám prosadit evropskou politiku, která by ohrozila suverenitu Maďarska. „Byl tam velký tlak na kompromis v oblasti migrace,“ uvedl.Maďarský premiér trval na tom, že národní bezpečnost a svrchovanost musí být na prvním místě při projednávání přistěhovaleckých politik, a že zároveň musí odolat pokusům Evropské unie zavést přemisťování migrantů po celé Evropě.

Pan Orbán uvedl, že „Sorosova říše“ uchovává seznam „spolehlivých spojenců“ v Evropském parlamentu a dalších orgánech EU, aby posílila svou agendu otevřených hranic. Orbán dále uvedl, že každý členský stát EU má právo řídit vlastní imigrační politiku a nemusí poslouchat diktát Bruselu.

„Jakmile začnou dělat v této zdi trhliny, voda bude proudit dovnitř. Musíme tuto trhlinu utěsnit,“ řekl Orbán.

Předseda vlády dále uvedl, že se zjevně vytváří rozdělení mezi „zónou bez migrantů – střední Evropou – a zeměmi, které se samy změnily na přistěhovalecké státy,“ což rozděluje Evropu na dva tábory.

Budoucí spolupráce mezi Evropskými národy musí nutně „vzít v úvahu naše odlišnosti,“ uvedl.

Část maďarské identity, podobně jako samotná Evropa, pochází z křesťanských kořenů – totožnost, kterou musíme bránit, věří Orbán.

Začátkem tohoto měsíce předseda vlády uspořádal mezinárodní konferenci o křesťanské persekuci v Budapešti, na které Orbán odsoudil pokusy zbavit Evropu jejího křesťanského dědictví a identity.

„Skupina intelektuálních a politických vůdců Evropy chce vytvořit smíšenou společnost, která by během několika málo generací zcela změnila kulturní a etnickou identitu kontinentu a křesťanskou podstatu.“

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Maďarský premiér Viktor Orbán Foto: Reuters)
Loading...

Podobné články

Komentář “Maďarský premiér Orbán: „Sorosova síť chce vytvořit Evropu se smíšenou populací“

  • Víme, jak to dopadlo v USA. Občan si myslí, že žije v demokratické zemi a je to jen iluze. Takoví lidé se dobře ovládají. Evropa je doufám jiná a nikdy se nepodvolí tomu, aby to byla jen směsice poslušných tupců.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*