Maďarský premiér: Migranti jsou „trojskými koni“ pro teroristy

Maďarský premiér: Migranti jsou „trojskými koni“ pro teroristy

Maďarský premiér varoval, že přistěhovalci valící se do Evropy jsou „trojskými koni“ pro terorismus a ohrožují kulturní identity historických národů na kontinentu.     

Maďarský premiér Viktor Orbán, který je hlasitým kritikem politiky otevřených dveří prosazované Evropsku unií, uvedl, že teroristé využívají proud přistěhovalců jako kryt jak se dostat do Evropy a provádět útoky.

„Migrace je trojský kůň terorismu,“ uvedl Orbán na slavnostní přísaze nové pohraniční stráže. „Lidé, kteří k nám přicházejí, nechtějí žít v souladu s naší kulturou a našimi zvyky, ale podle jejich vlastního řádu –  na evropské životní úrovni.

Orbán tvrdí, že migrační krize bude pokračovat, protože nebyly řešeny problémy v jejich zemích původu.

„Stále jsme, v této chvíli, v obležení,“ uvedl premiér. „Migrační vlna se jen zpomalila, ale ještě není u konce. Získali jsme pouze čas na posílení naší obranné linie.“

Zákonodárci z vládnoucí strany Maďarská občanská unie spolu s příslušníky pravicové strany Jobbik nedávno schválili, že poskytnou policii větší autoritu, aby mohla posílat migranty zpět do Srbska.

Podle návrhu zákona, všichni přistěhovalci v Maďarsku, kteří nejsou schopni předložit dokumenty prokazující jejich právo být v této zemi, mohou být deportováni na srbskou hranici. Dříve to bylo tak, že mohli být posláni zpět pouze migranti, kteří se nacházeli do osmi kilometrů od srbské hranice.

Zákon také ukládá úřadům zadržet všechny migranty v táborech podél srbské hranice, dokud nebude zpracována jejich žádost o azyl.

„Jde o nejnovější krok velmi agresivní politiky proti uprchlíkům v Maďarsku,“ uvedl Todor Gardos z Amnesty International.

V reakci na vlnu přistěhovalců do Evropy, Orbán nařídil v roce 2015 stavbu plotu podél hranic s Chorvatskem a Srbskem. Druhý plot, který bude vybaven pohybovými a teplotními senzory, má být dokončen podél srbské hranice do května.

„Vše, co se nyní odehrává před našima očima, bude mít explozivní důsledky pro celou Evropu,“ uvedl Orbán v roce 2015. „Musíme uznat, že přistěhovalecká politika Evropské unie je zodpovědná za tuto situaci.“

„Neměli bychom zapomínat, že lidé, kteří zde přicházejí, vyrostli v jiném náboženství a představují zcela jinou kulturu. Většina z nich nejsou křesťané, ale muslimové. To je důležitá otázka, protože Evropa a evropská kultura má křesťanské kořeny.“

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Maďarský premiér: Migranti jsou „trojskými koni“ pro teroristy

  • Pan Orbán nedělá nic jiného než používá logické myšlení a zdravý selský rozum. Říká věcí tak jak jsou. U nás si z politiků vážím pana Prezidenta a pana Okamury, kteří říkají věci ohledně migrantů tak jak jsou. Plně se s nimi ztotožňuji. Oni mají konstantní a neměnný názor na toto nebezpečí, které vlivem hloupých a hrabivých lidí, kteří třeba působí v neziskovkách, může vyústit ve velkou tragedii. Sluníčkáři jsou většinou primitivnějšího ražení a ve skutečnosti asi není v jejích silách rozpoznat o co tady jde a jim stačí, že patří do určitého stáda a to jim zvedá sebevědomí a pokládají se za veledůležité činitele. A do toho ještě hecíř papež, kterému to prostý lid také baští.

  • Jsme ve válce. První fáze je příchod vojsk beze zbraní. Duhá fáze je vyzbrojení vojsk ze zdrojů napadené země. Třetí fáze je ovládnutí napadené země. Dokud budeme přijímat nové „uprchlíky“, bude trvat první fáze. Až jim to zarazíme, nastane druhá a třetí fáze. To je důvod, proč se nyní Merkelová bojí zastavit příliv uprchlíků.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*