Maďarský premiér: Evropa je pod invazí migrantů  – ti, kteří jí nebudou blokovat na svých hranicích, budou ztraceni

Maďarský premiér: Evropa je pod invazí migrantů – ti, kteří jí nebudou blokovat na svých hranicích, budou ztraceni

Maďarský premiér Viktor Orbán řekl na masovém shromáždění, že Evropa a Maďarsko jsou uprostřed boje civilizací. Shromáždění se konalo kvůli 170. výročí protihabsburské revoluce v roce 1848 a předcházel jí velký Březnový pochod.

„Očekává se od nás, že dobrovolně za několik desetiletí odevzdáme (naší zemi)… cizincům z jiných kontinentů, kteří nemluví naším jazykem, nerespektují naší kulturu, naše zákony či náš způsob života,“ řekl Orbán.Podle předsedy vlády „Maďarsko a Evropa čelí masové migrační vlně, která ohrožuje způsob života těchto národů, Evropa je pod invazí. Jde o to, že ti, kteří neomezují migraci na svých hranicích, budou ztraceni.“

S odkazem na volby konající se dne 8. dubna, Orbán slíbil, že bude bojovat za budoucnost své země: „Tohle je naše domovina, náš život, a protože nemáme jiný, budeme za něj bojovat až do konce a nikdy se nevzdáme,“ prohlásil.

Orbán zároveň varoval, že západní Evropa se již do značné míry změnila: „Mládež západní Evropy bude ještě naživu, když uvidí, že se stanou menšinou ve své vlastní zemi a ztratí jediné místo na světě, které nazývají domovem,“ uvedl.

(Maďarský premiér Viktor Orbán Foto: AP)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Maďarský premiér: Evropa je pod invazí migrantů – ti, kteří jí nebudou blokovat na svých hranicích, budou ztraceni

  • Orban diky drtivemu vitezstvi ve volbach muze Madary vest bez servitku, primo. Ne jako Babis, kteremu dali Cesi malo hlasu a je nucen spolupracovat s korupcnimi smejdy z CSSD a nenavidenymi komunisty! Tak se u nas transformace zbytecne oddaluje za brzdeni a obstrukci ODS, Piratu a Cernoprdu.
    Chaos rozhadanych sasku a klaunu pokracuje. Nam na skodu!!!

  • Ti co je pousti do zeme uz ztraceni jsou. Jenom jim to jeste nedoslo. Islammutti DDRonka Merkelova jim tam zavadi multikulti socialismus aniz si to Teutoni uvedomuji. Oni sli vzdycky za vudcem, jejich poslusnost je prislovecna a blbost politicka taky. Baba Merkelova je bezdetna, rafinovana a mocichtiva skeble, ktera vede Nemecko do zkazy podle hesla ‚Po mne necht prijde potopa‘. Slova Honneckera, ze do 30 let znici Nemecko se naplnuji. Aktivistka FDJ z DDR Merkelova do zarucuje.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*