Maďarský premiér: EU se „otevřeně přiklání na stranu teroristů“

Maďarský premiér: EU se „otevřeně přiklání na stranu teroristů“

Maďarský premiér Viktor Orban obvinil Evropskou unii z toho, že „otevřeně přiklání na stranu teroristů“, mezitím co nadále eskaluje bitva mezi maďarskou vládou a Bruselem, přičemž základním problémem je migrační krize a „přesídlení uprchlíků“.

„Brusel se otevřeně přiklání na stranu teroristů,“ prohlásil Orbán v rozhovoru před maďarským parlamentem. „Ti, kteří podporují migraci, chtějí demolovat ploty a dovolit vstup migrantů s nejistým původem, identitou a motivací, jednají proti maďarskému národu.“

„Dokud jsem předsedou vlády Maďarska a stojím zde, stejně tak bude stát i plot na jižní hranici.“

Maďarsko v současné době prosazuje fyzickou bezpečnost hranic, včetně zavedení elektrifikovaného plotu na hranici se Srbskem, informoval minulý týden deník InfoWars.

„Maďarská média informovala, že pohraniční stráže instalovaly na ohraničení nové varovné elektrické signály v arabštině, maďarštině a srbštině,“ napsal Kit Daniels. „Maďarská vláda uvedla, že bude dále vybavovat plot kamerami pro noční vidění, termokamerami a systémy detekce pohybu.“Orbán dal jasně najevo rozdíly ve své politice bránící Maďarsko a Evropu před invazí ekonomických migrantů a potenciálních zločinců z Afriky a Středního východu a pozicí vlády EU a jejího mediálního komplexu, který hanobí všechny formy nacionalismu, protekcionismu a proti-globalismu a označuje je za „rasistické“, „extremistické“ a „proti-evropské“.

„Maďarsko není a nikdy nebylo proti-evropské,“ uvedl Orbán. „Naopak, naše vláda představuje skutečný evropský postoj, který chrání současnou evropskou smlouvu, včetně původního rozdělení pravomocí mezi členské státy a Bruselem.

„Je to spíše Brusel, ne Maďarsko, kdo změnil svůj postoj.“

„My chceme maďarské Maďarsko a evropskou Evropu,“ pokračoval. „Nemůžeme dovolit Bruselu, aby převzal vedení našich záležitostí.“

Orbánová administrativa je pod útokem Bruselu, který zahájil soudní řízení proti Maďarsku, Polsku a České republice, které odmítly přijmout kvóty na „přesídlení uprchlíků“.

Budapešť také bojuje s Georgem Sorosem, který se snaží destabilizovat zemi a Evropu jako celek prostřednictvím své sítě nevládních organizací a činitelů a prosazuje „otevřenou společnost“ s neomezeným přistěhovalectvím a komplexním dodržováním ničivé politiky stanovené nevolenými byrokraty v EU.

„Nechceme riskovat budoucnost Maďarska kvůli nějaké mlhavé utopii, nazývat ji Spojenými národy Evropy, otevřenou společností, nebo čímkoli jiným,“ uvedl Orbán s odkazem na Sorose a na cíle EU.

„Musíme učinit jejich aktivity transparentní a musíme si ujasnit, že se často nejedná o principy lidských práv, ale o chamtivost a těžení z migrační krize.“

Jeho prohlášení bylo podpořeno maďarským ministrem pro lidské zdroje Zoltánem Balogem, který řekl polskému deníku wSieci, že Evropská komise je „neschopná, bezmocná a slabá“ při řešení migrační krize.

„Balog uvedl, že „několik miliónů lidí míří do Evropy“ a komunita by měla přijít s jasnými pravidly přistěhovalectví, ale „je jen na členských státech, aby samy rozhodly, s kým budou chtít žít pohromadě,“ píše Daily News Hungary. „Maďarsko bude bojovat s „arbitrárními opatřeními EU a udělá proto maximum, protože si myslí, že migrační kvóty jsou nelegitimní a nebezpečné“.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Maďarský premiér Viktor Orbán Foto: Reuters)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Maďarský premiér: EU se „otevřeně přiklání na stranu teroristů“

  • Viděli jste MERKELOVOU když byla mladá svazačka?To by Vás všechny přešla chuť na ženský,škaredá jak noc a nedivím se že je bezdětná.Kdyby se po revoluci nezačali prodávat Robertci,nikdy by nic jiného nepoznala,neboť byla spíše babo chlap,ale odpuzující.Proč si myslíte že chodí pořád v kalhotách?Ona doma zrušila všechny zrcadla,neboť když se vidí tak stále zvrací.Její fotku si německé rodiny dávaly na cukroví,aby na to jejich děcka nechodily,neboť jak ji na té fotce uviděli,zesinali a utekli!!!Stala se diktátorkou a zkusila pozvat islamisty a myslela si že si s nimi užije,ale spletla se,oni jenom čekají až obdrží elektrickou pilu a pak ji rozdělí tělo,aby již nemohla strašit své občany!

  • Proč tato jasná a logická slova nerespektují a bojí se použít politici v ostatních zemích EU. To už jim nezáleží na jejich vlastních národech, ale na funkcích a penězích, které si chtějí zachovat. Proč je ještě diktátorem Evropy Junker a diktátorkou Merklová a jejich vyjádření a rozkazy jdou proti národům EU. Víme, že jsou to dobře placené loutky ve jménu NWO , ale nechápu proč pohřbívají Evropu. Zřejmě jak jsou bezdětní tak jim záleží jen na nich. Klidně dopouští, aby Evropa byla islámská . Jen velmi negativní osoby jim mohou přisluhovat, kteří jsou už penězy zkažení. Jakým právem nám zde bude Soros závádět své idee ? Jakým právem služebníci neziskovek pro migranty činí to co činí ,Vážím si prezidenta Zemana a Tomia Okamury pro jejich národní postoj a to, že nejsou zaprodanci a nepatří mezi voděné loutky, které mluví dle předem nařízeného scénáře.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*