Maďarský ministr zahraničí varuje, že tlak OSN na masovou migraci ohrožuje „celé lidstvo“

Maďarský ministr zahraničí varuje, že tlak OSN na masovou migraci ohrožuje „celé lidstvo“

Maďarský ministr zahraničí Péter Szijjárt varuje, že OSN utrácí peníze za podporu programu masové migrace, která ohrožuje „celé lidstvo“.

Namísto utrácení peněz za boj proti terorismu, OSN financuje programy, které povzbuzují lidi, aby opustili svou domovinu a zamířili do západních zemí, uvedl Szijjártó na konferenci ve Vídni.Tento proces masové migrace představuje „velmi závažné ohrožení celého lidstva,“ řekl Szijjártó.

„Vyzýváme OSN, aby zahrnula do svého rozpočtu boj proti terorismu … a aby utrácela méně za migraci,“ řekl ministr na konferenci, kterou uspořádala OSN.

Migrační pakt OSN o migraci, který byl schválen v roce 2018, není právně závazný, ale vlády jsou pod mezinárodním tlakem, aby dodržovaly jeho mandáty.

Britská europoslankyně Janice Atkinsonová varovala, že pakt by mohl v následujících 6 letech vést k zaplavení Evropy 59 miliony nových migrantů.

Nizozemský europoslanec Marcel de Graaff také uvedl, že pakt bude dláždit cestu pro zákony, které budou kriminalizovat kritiku hromadného přistěhovalectví jako projevy nenávisti.

Francouzští generálové, kteří podepsali otevřený dopis obviňující prezidenta Macrona z „velezrady“ za zavázání Francie ke Globálnímu paktu OSN o migraci, byli později zasaženi disciplinárním řízením.

Zatímco Británie a mnoho dalších západních zemí podepsalo pakt o migraci, Spojené státy ho odmítly.

Dokument Organizace spojených národů z roku 2001 s názvem „Replacement Migration: Is It a Solution to Declining and Ageing Populations?“ Nastínil plán zaplavení Ameriky a Evropy stovkami milionů migrantů, aby se udržela úroveň populace.

Podle nejhoršího scénáře bude muset velký počet migrantů „udržet poměr potenciální podpory“ (populace) na nejvyšší úrovni.

Pokud jde o Spojené státy, zpráva uvádí: „Bude nezbytné mít v letech 1995 až 2050 593 milionů přistěhovalců, což je průměrně 10,8 milionů ročně.“

„Do roku 2050 by z celkové populace Spojených států 1,1 miliardy, bylo 775 milionů nebo 73 procent po roce 1995 přistěhovalci nebo jejich potomci,“ dodává zpráva.

V případě Evropy, dokument uvádí, že do roku 2025 bude muset přijít nejméně 159 milionů migrujících pracovníků, aby bylo „zachováno současné saldo 4 až 5 pracovníků pro důchodce“.

Podle nejhoršího scénáře by bylo do roku 2050 zapotřebí 1,4 miliardy migrantů, což je průměrně 25,2 milionu ročně. To znamená, že do roku 2050 by evropská populace činila 2,3 miliardy, z čehož 1,7 miliardy, téměř tři čtvrtiny, by byli migranti nebo jejich potomci.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*