Maďarsko vyzývá OSN: Pokud nám nemůžete pomoci bojovat proti pandemii, uhněte nám z cesty

Maďarsko vyzývá OSN: Pokud nám nemůžete pomoci bojovat proti pandemii, uhněte nám z cesty

Maďarská vláda se opřela do Organizace spojených národů a dalších globalistických organizací kvůli kritice jejich politiky proti koronaviru.

„Maďarská vláda se během pandemie koronaviru primárně zabývá ochranou lidských životů,“ trval na svém dr. Zoltán Kovács, maďarský státní tajemník pro mezinárodní komunikaci a vztahy.„Ti, kdo vyjadřují neopodstatněná tvrzení o našem řízení této krize údajně ohrožující demokracii a právní stát v Maďarsku, bojují proti pomyslnému nepříteli,“ uvedl.

Společně s mnoha zeměmi, maďarská vláda zavedla opatření, která jsou v době míru považována za drakonická, aby bojovala proti pandemii, vyhlásila stav nouze, pozastavila parlament – stejně jako Kanada – a zakázala zveřejňování nepravdivých informací „schopné bránit nebo mařit účinnost tohoto úsilí. “

Zatímco země vedené globalisty, jako je Francie, která požaduje, aby občané vyplňovali vládní formulář pokaždé, když opustí dům, do značné míry unikly kritice, maďarská protimigrační vláda je obviňována, že se mění na diktaturu.

Podle Komise OSN pro lidská práva by opatření proti zveřejňování nepravdivých informací mohla „negativně ovlivnit legitimní práci novinářů a mít potenciálně negativní účinek na svobodu projevu v Maďarsku“.

„S ohledem na nedávno zjištěné falešné zprávy a jejich dopady. Falešné zprávy a úmyslné zkreslení by mohly potenciálně ohrozit lidské životy a stát by měl mít možnost je sankciovat,“ uvedl Kovács. Ministr poukázal na omezení vztahující se na „nepravdivá prohlášení o skutečnosti“, a nikoli „kritická stanoviska“, a že rozhodnutí o tom, zda je prohlášení pravdivé nebo nepravdivé, by bylo na soudech, nikoli na vládě.

Je tomu tak například v případě nepravdivých tvrzení o tom, že požívání alkoholu slouží jako „lék na koronavirus“, což vedlo v Íránu ke stovkám úmrtí.

Kovács své prohlášení uzavřel poselstvím k OSN a Radě Evropy: „Pokud nám nemůžete v současné krizi pomoci, alespoň se prosím zdržte v maření našich snah k ochraně“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Maďarsko vyzývá OSN: Pokud nám nemůžete pomoci bojovat proti pandemii, uhněte nám z cesty

  • Kdo ma patent na posuzovani pravdivych a lzivych informaci, nevite? Snad ne ti sami borci co maji patent na COVID19.

  • Kdo ma patent na posuzovani pravdivych a lzivych informaci, nevate? Snad ne ti sami borci co maji patent na COVID19.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*