Maďarsko se obává, že Soros by díky svému vlivu mohl sesadit Orbána a otevřít dveře muslimským migrantům

Maďarsko se obává, že Soros by díky svému vlivu mohl sesadit Orbána a otevřít dveře muslimským migrantům

George Soros využije svou organizaci, nyní druhou největší politickou aktivistickou charitu na světě, aby „ovlivnila“ maďarské všeobecné volby v roce 2018, tvrdí maďarský poslanec.        

Poslanec István Hollík se obává, že Soros využije své Nadace otevřené společnosti (OSF) k odstranění premiéra Viktora Orbána, likvidaci hraničního plotu a realizaci „Sorosova plánu“ k zaplavení Evropy miliónem migrantů ročně ze třetích zemí, informoval Hungarian Times.

Politik, jehož Křesťanská demokratická lidová strana (KDNP) je v koalici s konzervativní stranou Fidesz, také uvedl, že právní kroky OSF podporované pro-migrační skupiny  Hungarian Helsinki Committee proti vládní konzultaci ohledně „Sorosova plánu“  by mohly být „prvním krokem v této kampani“.

Hollik poukázal na to, že Sorosova nadace, která nedávno získala od Sorose finanční injekci, když maďarsko-americký spekulant převedl organizaci 18 miliard dolarů, je „velkorysým a intenzivním“ zdrojem peněz pro ty politiky a Sorosovy organizace “ které „pravidelně zasahují do maďarského veřejného života a které se snaží vyvíjet tlak na maďarskou vládu,“ tvrdí Hollik.Maďarsko je pod tlakem EU kvůli tomu, že odmítá přijmout přerozdělované uprchlíky, kvůli zákona o vysokých školách a právním předpisům požadujícím průhlednost organizací financovaných ze zahraničí.

Politik dodal, že tyto organizace jsou aktivní od počátku migrační krize především poté, co Orbán zabránil dalším masovým tokům přes svou zemi a do zbytku Evropy vybudováním hraničních plotů, školením více pohraniční stráže a zadržováním migrantů při zpracování jejich žádosti o azyl.

„Když vidíme, co dělají organizace financované Sorosem, není přehnané tvrdit, že Sorosovy organizace a samotný Sorosův plán jsou nebezpečné,“ dodal křesťanský demokrat.

Soros má historii zasahování do demokratických procesů suverénních zemí, včetně utracení sumy 6 miliard dolarů na zničení populismu v Evropě, stejně jako je obviněn ze zasahování do vnitřní politiky v Makedonii a Albánii.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Maďarsko se obává, že Soros by díky svému vlivu mohl sesadit Orbána a otevřít dveře muslimským migrantům

  • Už asi vím kdo podporuje Bartoše – je to Soros. Stačí se podívat do nedávné minulosti tohoto dredáče a je jasné, ze je to americká loutka. I podivný je výpadek při zpracování výsledků voleb. Nic není náhoda a vše co se děje s Piráty je v souladu s plánem pro Evropu samozvaného Boha Sorose.Asi se máme na co těšit s touto Antifou.V naší zemi už mu slouží tolik lidí, protože se z něj sypou pro jeho pacholky peníze,

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*