Maďarsko odmítá postoj OSN, že má migrace pozitivní dopad

Maďarsko odmítá postoj OSN, že má migrace pozitivní dopad

Janos Lazar, maďarský šéf úřadu premiéra uvedl, že odmítá postoj OSN, že má migrace pozitivní vliv na ekonomiku.

Ačkoli jsou zde rozdílné názory, šéf vládního úřadu uvedl, že jeho země bude pokračovat v rozhovorech s OSN o současném migračním balíčku.

Podle Lazara jsou plány na „odstranění právních nebo fyzických překážek a otevření hranic“ nepřijatelné. Lazar dodal, že nastavení „migrace jako organizovanou, souvislou a legitimní“ je proti zájmům Maďarska.

Před několika týdny se maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó zmínil o tom, že jeho země by měla odejít od jednacího stolu s OSN ohledně migrace. Poté řekl:

„Zásada stanovená v dokumentu OSN (že má migrace pozitivní účinky a nemůže být zastavena) je falešná a vymyšlená. Migrace je nebezpečná a může být zastavena.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Maďarsko odmítá postoj OSN, že má migrace pozitivní dopad

  • Na 3 migranty, kteří pracují, musíme živit dalších 97, kteří nikdy pracovat nebudou. To je ekonomika migrace. Navíc náklady na odstranění následků kriminality přesáhnou to, co ta 3 procenta migrantů vytvoří. Pozitivní přínos v ekonomice nelze hledat.
    Ta většina bude podřezávat a znásilňovat. To chceme? Ne! To nám vnucují, aby oslabili Evropu a učinili jí závislou na USA. Nic jiného za tím není.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*