Maďarsko chce zastavit Sorose novým legislativním balíčkem

Maďarsko chce zastavit Sorose novým legislativním balíčkem

Podle státního tajemníka pro vládní komunikaci může být legislativní balíček „Stop Soros“ posílen nebo zpřísněn, ale určitě nebude oslaben.  

Bence Tuzson řekl veřejnému zpravodajskému kanálu M1, že veřejná konzultace o legislativním balíčku stále probíhá a vláda doufá, že více lidí vyjádří svůj názor, protože to balíček posílí. Dodal, že zpětná vazba bude posuzována příští týden a pak bude předložena vládě. Plánuji ji předložit na jarním zasedání.

Podle svého výroku maďarský Helsinský výbor také sdílel své stanovisko s vládou ohledně návrhu zákona. „Podle neziskové organizace pro lidská práva je připravované nařízení nepřijatelné a slouží jen ústavně neomluvitelným politickým cílům, zahrnuje zbytečné předpisy a jako takový jej organizace kategoricky odmítá.“

Na základě této připomínky Helsinský výbor očekává, že vláda návrh zákona odvolá,“ píše se v prohlášení. „Manipulativní jazyk návrhu zákona plní krok za krokem svůj skutečný účel. Vláda chce svévolně označovat, očerňovat a oddělovat od společnosti některé nestátní neziskové organizace, a nakonec je donutit, aby přestaly fungovat,“ dodává se v prohlášení.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Maďarsko chce zastavit Sorose novým legislativním balíčkem

  • Proč Soros si hraje na Boha a chce řídit a pomocí svých peněz ovlivňovat svět. Snad je to slouha amerických bankéřů a špinavou práci vykonává za ně. Vždyť on se přímo vměšuje a je destruktivním činitelem v evropských státech , které ovlivňuje. Maďarsko ho prokouklo v jeho negativismu a svými opatřeními dobře činí. Jedním z jeho mnoha cílů je rozložení států zevnitř. Všichni proti všem, Až se to povede tak se tyto státy budou krásně ovládat třeba pomocí NWO.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*