Macron přiznal: Francie by hlasovala pro opuštění EU, kdyby se konalo referendum

Macron přiznal: Francie by hlasovala pro opuštění EU, kdyby se konalo referendum

Francouzský prezident Emmanuel Macron šokoval Andrewa Marra během rozhovoru, když přiznal, že kdyby Francie pořádala referendum o členství v EU po Brexitu, francouzští občané by hlasovali pro odchod.

Emmanuel Macron vyvolal lavinu komentářů po celé Evropě, když přiznal, že francouzští voliči by vystoupili z EU, kdyby Francie uspořádala referendum.

Žádná jiná země Evropské unie neriskovala členství v bloku při veřejném hlasování kromě Británie, která překvapila členské státy tím, že hlasovala v roce 2016 pro opuštění bloku.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Macron přiznal: Francie by hlasovala pro opuštění EU, kdyby se konalo referendum

  • Vycvičený hoch od Rotschildů však půjde v příkazech svých zámořských vodičů, aby byl nastolen hlavní bod globalizace a t.j. NWO. Pražská havlárna , někteří politici a hlavně všechna media spolu s ČT se mohli zbláznit když jel Zeman do Číny a sjednával tam kšefty a házeli na něj špínu, že neprotestoval proti dodržování lidských práv. A ejhle Macron taky jel do Číny kvůli kšeftům a taky neprotestoval a ani jeden pisálek nebo poltičtí vycvičenci se nebouřili, že Macron neprotestoval. Ani to na ČT 24 nerozbírali Kalousek zřejmě taky nepodával do Francie protest , Je to hnus, když nespravedlnost ovládá veřejná media.

  • Kdyby mohly volby něco změnit, dávno by je zrušili. To je důvod, proč se nesmí občané členských států vyjadřovat k setrvání v EU. Hlasování v EU se děje tak, že se opakuje tak dlouho, dokud nepřijde výsledek, kteří eurobyrokrati požadují.

  • Nestane se, protoze Francie nema moznost provest o Frexitu referendum. A to je duvod, proc lidem politici tuto primou demokracii upiraji. Mohou tak narod podvadet dal na zaklade mandatu na 4 roky!!! Zpomaluji tim lepsi vyvoj zeme podle prani obcanu a ne nekolika politickych hlupaku a koupenych politiku.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*