Macron není legitimní prezident Francie: Francouzské volby byly zmanipulované

Macron není legitimní prezident Francie: Francouzské volby byly zmanipulované

Ve Francii platí, že když je poškozen hlasovací lístek, nemůže být odevzdán. Takže politický establishment, který zoufale bránil tomu, aby vyhrála Le Penová, zajistil zničení miliónů hlasů pro Le Penovou.    

Až třetina všech hlasovacích lístků zaslaných voličům, odhadem 60% hlasovacích lístků pro Le Penovou, bylo v okamžiku odeslání zničeno.

Pouze hlasovací lístky pro Le Penovou dorazily zničené, neexistuje jediná zpráva o tom, že by byl zničen jediný lístek pro Macrona.

Tyto hlasovací lístky dorazily do domácnosti, která měla pět oprávněných voličů.
Tyto hlasovací lístky dorazily do domácnosti, která měla pět oprávněných voličů.

V týdnu před volbami se začaly hromadit zprávy, že obrovský počet hlasovacích lístků pro Le Penovou byl zničen v době odeslání. Všechny tyto lístky byly natržené, tudíž neplatné.

Nahodilost natržení prokazuje, že byly lístky roztrhané ručně – a s úmyslem. Jednalo se o významné, koordinované úsilí, které bylo zorganizované.Členové kampaně Le Penové si stěžovali volebním kontrolním orgánům, že byly hlasovací lístky „systematicky roztržené“, ale kontrolní orgán pouze pokrčil rameny a zakázal médiím o tomto informovat.

Ale je to ještě horší.

Voliči v okresech, které těžce upřednostňovaly Macrona, také obdrželi několik hlasovacích lístků, což jim umožnilo hlasovat dvakrát. Francouzská volební komise dokonce potvrdila, že se budou násobné hlasy započítávat a budou se prověřovat až po volbách.

Francouzská média, navždy v hrsti elity, odlítla informoval o této otázce a umožnila establishmentu potlačit vůli lidu.

Nicméně, až po volbách, mainstreamová média zveřejnila některé zajímavé údaje. Tisková agentura Agence France Press například připustila, že ohromující počet francouzských voličů odevzdal hlasovací lístky, které byly neplatné.

Téměř jeden ze tří francouzských občanů, kteří v neděli hlasovali, nehodil platný hlasovací lístek pro Macrona nebo Le Penovou.

Ve všech volbách je vždy několik prázdných nebo zničených protestních hlasů. Ale počet zničených hlasovacích lístků v těchto volbách byl čtyřnásobně vyšší, než je ve Francii obvyklé.

Je to podezřelé?

Agentura Agence France Press se to snažila zakrýt skutečností, že mnoho lidí své hlasy samy zničily, s tím, že tito lidé „odmítli volit“ mezi Macronem a Le Penovou a uvedla, že mnozí z nich sami hlasovací lístky zničili.
Loading...

Podobné články

4 Komentáře “Macron není legitimní prezident Francie: Francouzské volby byly zmanipulované

  • Predstavitele Bilderbergu Macron und Merkel v EU nam budou vladnout. Jsou jimi ukolovani, nesmeji mit vlastni program. V EU plni jenom zadani USA, bez ohledu na skody vlastniho hospodarstvi. A tak budou sankce dal, plivani na Rusko a jeho obklicovani bude pokracovat. Macron vyhral podvodem a je zajimave, ze kvuli trhani listku zadne protesty nejsou. Ukazuje se, ze tzv. svobodne volby jsou manipulovanym divadlem prakticky vsude a ze media jsou pod cenzurou.

  • Původci nynějšího světového zla opět zaúřadovali. Jo peníze, které dělají divy a kterých nejmocnější síla tvůrců NWO může mít kolik chce, neboť si je jednoduše natiskne . Smůla je, že ty volební divadla přestávají mít svůj smysl, neboť světový četník, který se pasoval i do role režiséra světového dění, samozřejmě ve svůj vlastní prospěch, si s voliči pohrává jak mu to vyhovuje a jaký chce mít výsledek. Vzhledem k tomu, že už je většině lidem jasné jak by u nás mohli volby dopadnout je bezpodmínečně nutná aspoň trojnásobná důkladná kontrola serioznosti voleb. Okamury se budou bát, že by mohl přinést do politické scény něco co se všem nynějším mocipánům, kteří jsou lokajové EU a NWO líbit nebude. Proto je nutno ohlídat hlavně podvody voleb, u této strany, která je trnem v oku politiků, ale která je nadějí pro fungování naší země v budoucnu bez diktátu a vyhrožování jiných států.

  • Volby se na západě falšují naprosto běžně, tedy pokud hrozí, že vyhraje někdo, kdo může narušit plány NWO. U nás to vrchnost řeší skrz statistický úřad, kde přicházejí výsledky hlasování ze všech koutů země. Tam má vládnoucí vrchnost své lidi, kteří prostě konečný výsledek upraví podle potřeb vrchnosti. Proto třeba takový Okamura nikdy volby nemůže vyhrát, i kdyby mu volební lístek hodila většina obyvatel.

  • Tak uz je to venku. Jim nestaci podvadet pri secitani listku, oni je znehodnocovali aby Marina nevyhrala. Zidovsky komplot Rotschildu a jejich machinace proti Merine vyplouvaji na povrch!!! Zidaky neni mozne premoci, protoze maji mnohem vice penez a jsou schopnejsi jak ostatni.
    Kapital a vazalstvi na USA bude i nadale urcovat politiku nenavisti a konfrontace vuci Rusku a sabotovat mirove dohody v Evrope.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*