Macron je služebník zla

Macron je služebník zla

Jestli je jím vědomě, nebo to ještě neví, nevím ani já. Každopádně, namísto aby se na začátku své nečekané hvězdné kariéry staral o průšvihy ve své zemi, na summitu v Bruseli zuřivě vycenil tesáky na východoevropské země.

A takový přístup by měl být pro všechny varováním. Doma má vysokou nezaměstnanost, stupidně zkrácenou pracovní dobu, zemědělství postavené na dotacích, nikoliv na umu, lid připravený stávkovat proti jakémukoliv rozumnému návrhu, nacionalismus k pohledání, spoustu nebezpečných sídel okupovaných migranty a nemálo tragických událostí souvisejících s terorismem a on si otvírá zobák na země, které si vyhrazují právo na svobodné rozhodování o poměrech ve své zemi.

To, že se takto v Bruseli vymezil, signalizuje velmi nebezpečnou skutečnost – signál o ní výstražně blikal již v jeho volební kampani. Zdá se totiž , že on je instalován coby Satan neboli Světlonoš té skryté skupiny hráčů, kteří islamizaci Evropy a posléze celé planety dlouhodobě plánují a nehodlají se této vize vzdát. Protože kdyby tomu tak nebylo, napřed by se pilně vzdělával, srovnával a navrhoval rozumné změny ve francouzském prostoru a souběžně s tím by se poctivě rozhlížel po evropském společenství.

S takovými nelze vyjednávat, domnívat se, že něco pochopí, takové je nutno ihned na počátku tvrdě odmítnout a snažit se o to, aby se co nejdřív provalila jeho příslušnost k plánovačům celosvětové zkázy.

Reaguji na článek http://zpravy.idnes.cz/macron-eu-summit-migrace-sobotka-orban-dhx-/zahranicni.aspx?c=A170623_093932_zahranicni_aha
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

4 Komentáře “Macron je služebník zla

 • Tvůrci NWO si ho připravili, aby byl jejich služebníkem při zavádění a propagaci tohoto nového světového řádu, kde bankéřské elity a jiní multimilionáři se již sami povýšili na Bohy a myslí si, že ovládnou svět, aby jim sloužil. Plánují to tito skoro nesmrtelní již dlouho. A Macron je buď vyložený padouch nebo velký hloupý narcis, který prožívá jakoby čas své slávy. Je to křivý člověk Divím se, že Francouzi mu skáčou na jeho divadlo. A takových připravených mladých je určitě v Sorosových univerzitách jak máků, kteří touží po moci a bohatství a jejich úvahy jdou proti lidem, které považují za otroky, ale věrně by sloužili svým loutkovodičům. Zajímavé je jak Merkelová mu projevuje velkou přízeň holt křivý křivého si hledá . A když byl Macron hostem na V4 tak předělal zasedací pořádek a posadil si našeho Sobotku po své pravici. Opět jeden do party křivých, který by mohl podpořit plán NWO, když dostane funkci v EU.

 • Macron je zvyklý poslouchat starší ženy. Proto bude kromě manželkou řízen i Merkelovou.

 • Macron je ucednikem a otrokem Rotschildu. Jeho ukolem je zavedeni NWO. Je agentem USA ve Francii. Proto podporuje EU, migraci do Evropy, utoci na V4, ktere zadnou migraci nechteji.
  Proc byl zvolen? Protoze zavedene strany nenabidly obcanum mimo lzi a slibu zadne reseni ekonomicke situace k lepsimu, zadne reseni multikulti problemu a migrace. A tudiz Francouzi by zvolili i osla, kdyby jim slibil, ze je z toho bahna vytahne! A prave to udelal gerontofil Macron. Predtim ovsem musely tajne sluzby nejdrive zkompromitovat Fillona (k tomu slouzi CIA, NAS i tajne sluzby v Evrope, rizene CIA), dehonestovat Le Penovou a udelat z ni fasistku. Cesta pro Macrona byla volna.
  Macron ovsem neuspeje, nespokojenost poroste, otevre se nova moznost pro Le Penovou. Mezitim se zorganizuji nejake ty atentaty, aby bylo prodlouzene Stane pravo. Najdou se prukazy atentatniku. Ti budou zastreleni, aby se nemohla vysledovat stopa k jejich ukolarum a pomocnikum.
  Francie je odsouzena k permanentni krizi, a neklidu protoze je tam silny odpor levicaku a odboru vuci reformam, ktere by zrusily jejich vydobytky, jako je kratka pracovni doba a vliv odboru na ekonomiku. Dale korupce a podrizenost USA i v obchodovani, sankce, atd. a multikulti zlociny vykonaji zbytek. Obchody Francie jsou rizeny USA, ktere brani dodavkam valecneho materialu z Francie do zemi, ktere se snazi USA znicit, nebo ovladnout. Jako je Rusko (zadne Mistraly), Indie (zadne Rafaly).
  Velikost Francie patri do rise pohadek a mytu, hrabe Monte Christo neexistoval, jak 3 musketyri ne, atd. Francie v dulezitych zkouskach valecnych zkolabovala, mimo Napoleona nezaznamenala vojenske uspechy. Napoleon je sice mel, ale vsechno pak ztratil a zbidacil Francii valkami. Presto je tam vysoce uctivan. Jineho nemaji…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*