Macdonald odstranil webovou stránku založenou zaměstnanci po tom co varovali před jejich jídlem.

Macdonald odstranil webovou stránku založenou zaměstnanci po tom co varovali před jejich jídlem.

Všichni dobře víme, že hamburger a hranolky z Macdonaldu jsou daleko od zdravého jídla, ale gigant rychlého občerstvení chce, abyste věřili opaku. Zaměstnanci Macdonaldu založili webovou stránku známou jako McResource Line, která nabízela rady zaměstnancům Macdonaldu, včetně varování, že jídlo z Macdonaldu je nevhodné ke konzumaci, ale firma společnými silami stránku zablokovala.

„Kombinace různých faktorů nás dovedly k vyhodnocení, že jsme webovou stránku zakázali,“ vysvětlilo oficiální vyjádření Macdonaldu. „Mezi odkazy bylo mnoho nesouvisejících témat, nebo staré a neaktuální informace. Také zde byly uskupení, které vytrhovali věci z kontextu a tím vytvářeli zbytečné podrobné zkoumání a nevhodné komentáře. Nic s toho našich členům nepomáhalo.“

macdo

Webová stránka prezentovala fotografie na kterých označovala hezky vyhlížející jídlo jako Extra Value Meal „nezdravý výběr,“ zatímco nabídku sendvičů a salátů označovala jako „zdravá“ . Posléze stránky vyvolaly veřejnou diskuzi o restauracích rychlého občerstvení jako takových, ohledně škodlivosti těchto jídel, jakožto typických pro vysoký obsah kalorií, sycených tuků, cukru a soli, které zvyšují rizika nadváhy a nemocí.

zdroj : naturalsociety.com    překlad : svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*