„Má tam volno, když má sukni ……“

„Má tam volno, když má sukni ……“

Před několika dny jsem si se zájmem přečetl seznam hříchů, jichž se na území Evropy dopouští běženci, od konzervativního think tanku Gatestone Institute.

Zpráva byla detailněji sepsána na serveru Parlamentnílisty.cz. Je pozitivní, pokud alespoň někdo otevřeně mluví i o sexuálních deliktech, kterých se dopouští takzvaní uprchlíci. Očekával bych, že podobné zmapování, které učinil konzervativní think tank Gatestone Institute, by se mohlo objevit i u tuzemské instituce, zabývající se výzkumem či analýzou politiky. Bohužel zatím se mé představy nenaplnily.

Čím více do Evropy proudí ilegálních migrantů, tím více se v dané zemi ve které se usadí, narůstá kriminalita. Je nutné připomenout, že v Německu je už přes milion „uprchlíků“ a to na pozvání kancléřky Merkelové. A ne všichni Němci souhlasí s tímto velmi podivným „pozváním“.

Byznys je byznys. A velmi výhodný, hlavně když se týká „uprchlíků“. Například německé firmy, které provozují ubytovací zařízení pro uprchlíky, velmi snadno vydělávají. Nebo americká firma McKinsey, které spolková vláda nabídla za její rady co se týče začlenění migrantů 238 000 euro.
Jsou stovky organizací, které vydělávají na migrační krizi. Jejich zisky jdou do milionů eur.

Bohužel od čelních představitelů EU skoro neslyšíme o tom, že migraci je potřeba zastavit. Místo toho slýcháváme, že migrace musí být řízená. Pokud bychom chtěli zastavit migraci, musela by EU prosazovat mírové řešení konfliktů.

Nadpis článku je citování diskutéra z německého serveru, který prý citoval uprchlíka…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*