Má Jiří X. Doležal toxickou psychózu? Patří do blázince i novinář Rokytka?

Má Jiří X. Doležal toxickou psychózu? Patří do blázince i novinář Rokytka?

Pražská kavárna prý šňupe koks. Je prezident na speedu? Pan J.X.D už vidí všude drogy a má obavy, že i pan prezident je bere! Dnes ráno čtu články jako z blázince. Opilý novinář Rokytka navrhuje Velíškovu cenu pro novináře boxera?

…….“Ale až ke konci pořadu, na počátku přenosu to byl jako zázrakem ten starý Zeman plný života a sršící bonmoty“….J.X.Doležal zasvěceně pozoroval účinky drog na výkonu pana prezidenta Zemana

Novináři musí být zvláštní lidé….

První, co napíši je to, že mi těší, že pan Jiří X. Doležal ocenil energii pana prezidenta v duelu na ČT. Prý každý pozorný divák musel zaznamenat kouzelné proměny pana prezidenta Miloše Zemana. Někdy je prý mimořádně svěží a jindy oživlá mrtvola, zombie, stařec nad hrobem, který někdy vypadá, že ihned zemře. A speedy jsou prý svinstvo mudruje zasvěceně vyhulená hlava z Reflexu. Ale v textu je více..

Pana Doležala napadlo, že si dal pan prezident před duelem na ČT lajničku koksu. Později to zasvěceně zavrhl, jako, že to by mu k jeho za mě vynikajícímu a uvolněnému výkonu prý nemohlo stačit na celý přenos. No, ten se ale vyzná, ten dokumentární Jirka s originálně podokumentovanou kůží a hlavou zahalenou dýmem marihuany. Ale asi nejen marihuany. „Jednak kdyby Zeman šňupal koks, snížil by se tím na úroveň pražské kavárny, kterou tak pohrdá.“

Pražskou kavárnu, dnes jsem četl i plivárnu vynechám, protože je to stejně takový imaginární výraz, ale asi tím chtěl pan X říci, že intelektuálové a ti morálně „správní“ z té „kavárny“ a všichni ti umělci, i ti rádoby, co tak rádi poučují berou kokain. No možná má pan Jiří X.Doležal toxickou psychózu a měl by po dlouhých letech konzumace drog vyhledat odbornou pomoc, když vidí téměř všude drogy. I v tom, že pan prezident pana Drahoše převálcoval v televizi. Je to pavión 31 v Bohnicích pro začátek pane Doležale. Tam se hlaste. Budou na vás hodní a pomohou vám.Pan Doležal podpořil svou teorii údivem nad tím, jak Zeman sršel vtipem, životem a byl pln energie po znovuzvolení prezidentem ČR. Samotné volební vítězství jej tolik nakopnout prý nemohlo napsal. Pan X. se již asi mnohokrát ve svých omámených představách stal prezidentem ČR v přímé volbě, takže ví, že jeho to tolik nenakoplo. Nechápu tyto bláboly z planety Jirka. Co on může vědět o pocitech lidem demokraticky zvoleného prezidenta? Přez dým neviděl nic, ale pokračoval…

„Bez dopingu si tak obří výkyvy nálady prostě neumím vysvětlit.“ Dále pan novinář zmiňuje pervitin, metamfetamin, speed, nebo amfetamin a paranoidní psychózu (ano, je vysoce možné, že ji máte). Nakonec mu prý kamarád lékař vysvětlil, že si mohl dát jen běžné tabletky proti chřipce a nachlazení. Já sice nechápu ani to, proč by si dával tabletky, ale spíše bych si představoval, že pan kamarád lékař pošle pana Doležala vyhledat odbornou pomoc. Svůj dnešní Reflexový výplod pan Doležal zakončil výkřikem….“Takže až Ovčáček oznámí, že staronový prezident Zeman všechny své kroky konzultuje s Tomášem Masarykem, tak víme, z čeho to je.“

Takže až budou číst čtenáři další podobné hnusy, tak si mohou být jisti, že jsou i z Reflexu, ale bohužel zdaleka ne pouze odsud.

Ještě před touto slátaninou jsem dnes četl příběh jiného novináře, který by možná mohl navštívit stejné oddělení jako pan Doležal. Alkoholiky tam léčí také. Pan novinář Rokytka, který pod vlivem alkoholu zkolaboval v Top Hotelu, kde sledoval vítězství prezidenta Zemana svádí svůj sešup od lahve zachycený kamerami na sofistikovaný jed, který mu někdo do té lahve dal a proto zkolaboval. To ale také nevypadá dobře pane Rokytko. V nemocnici jej ošetřili a propustili, neboli žádný jed, ale alkohol prý určitě uvedla nemocnice.

To, že si pan Rokytka nechce přiznat problém s pitím je „prý“ příznakem alkoholiků. Ale to, že novináře boxera Slezáka, který agresivně, hanebně a hloupě napadl pěstmi jiného novináře v celém tom nechutném a sprostém show v Top Hotelu, když už tam pan prezident Zeman samozřejmě dávno nebyl, by ocenil cenou Michala Velíška je skandální drzost!

Pan Michal Velíšek se hrdinně obětoval a zemřel před více jak dvanácti lety v Praze na Karlově náměstí, když se neozbrojen postavil muži s pistolí, který napadl ženu. Pan Velíšek, který pracoval na TV Nova byl střelen do břicha, když pomáhal ženě v nouzi nebezpečí navzdory a zaplatil za to cenou nejvyšší. Michal Velíšek byl 28.10.2005 vyznamenán medailí Za hrdinství in memoriam.

„Doufám, že podpoříte udělení Velíškovy ceny oběma statečným mužům, kteří nyní mají potíže.“

Tím druhým „statečným“ mužem myslel pan záchytka hrozícího a sprostého hulváta Jana Šoltu, který se také choval jako utržený ze řetězu. Potíže mají kvůli vám pane Rokytko a vystřízlivte než opět budete chtít oceňovat cenou za hrdinství zbabělý atak na člověka, který ani nemá volné ruce.

Nebojte, však ona policie panu Slezákovi nějaké ocenění jistě dá.

Víte co pane Rokytko, zavolejtu kolegovi novináři Doležalovi a jděte se léčit spolu. Určitě vám to prospěje, protože, když jsem dnes četl vaše vyjádření, tak jsem měl pocit, že jsem se zbláznil já.

(Jiří X. Doležal Foto: Facebook)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Má Jiří X. Doležal toxickou psychózu? Patří do blázince i novinář Rokytka?

  • · Edit

    Docela jsem ho dříve bral. ale jak to tak pozoruju, milý JX silně odbourává. Inu, co u mladších nějaký čas povzbuzuje, to bude po delší době zatěžující. Asi to mebude jenom travička, že.

  • Když se veřejně projevuje J.X. Doležal je to spíše veselá scénka. Ten člověk je psychicky nemocný a tak by se měl asi léčit. Že není psychicky v pořádku pozná většina lidí. Nevím, že talové individuum dostává někdy příležitost se projevit ve veřejných mediích. Stejně tak je psychicky nemocný , ale i zlý poškodit ty o nichž se vyjadřuje syn baviče Novotného. Ten je sprosťák a duševní chudák první třídy. Je to taky na Chocholouška . Na hlupáky tyto individua ,mohou udělat dpjem.

  • J.X. Dolezal je fetak a zastance konzumu konopi. Napsal i o tom knizku kde priznava, ze uziva marihuanu uz 20 let. Tedy znalec, ktery se citi byt predurcen odbornikem na posouzeni stavu Zemana. Do jake miry ma sam Dolezal porusenou mozkovou kuru fetactvim je tezke rici, nejsem neurolog. Uvedomme si, co ale Zeman musel v tomto volebnim obdobi vydrzet za nervovou a fyzickou zatez a jeho vek. Neustala prezence v mediich, cesty za volici a jine povinnosti uradu! To by nemusel ustat ani mladsi. Prejme mu dobre zdravi, aby nam jeste dlouho vydrzel, budeme ho potrebovat. Doba je zla, rozpadavajici se hegemon a diktatorska EU, jejiz nikym nezvoleni byrokrate na sebe stahuji stale vice rozhodovani i ze statu EU. A to nesmime pripustit. Euro zapomenme, Dolar ho stahne ke dnu. Dolar ztraci, Cina a Rusko ho opousteji. Nase Koruna je v nasich rukach, nenechme si ji vzit. Pohunkum US mainstreamu a US a EU lokajum vseho druhu, Kavarnikum a Havloidum bych chtel vzkazat: Starejte se, co se deje ve svete, mate internet, nectete US propagandu v tisku a v mediich. Pravda a nase budoucnost je jinde nez si myslite. Nenechte se oblbovat CT, Cro. Ty jsou proti Zemanovi, Babisovi a tim i proti vetsine volicu!!!! Nase budoucnost si urcime spravne, kdyz vime, co se ve svete deje, kam se presunuje ekonomicke i krestanske centrum. Kde jsou suroviny a ekonomicka sila, kde se obchoduje na principu win win. Kde nejsou sankce, vydirani, hrozby a provokace, reseni konfliktu valcovanim protivniku. Dusledky nevidite, ty vam media neukazuji, ta znicena mesta a vesnice a pod nimi miliony mrtvych. Tohle chcete i u nas?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*