M.Chossudowsky: Záhada – proč po sobě teroristé zanechávají pasy?

M.Chossudowsky: Záhada – proč po sobě teroristé zanechávají pasy?

Stalo se to už pravidlem. Teroristé spáchají zločin a identifikační průkazy, nejčastěji pak cestovní pasy, po nich policie (částo v suti po zničených budovách), nalezne. A ukáže se, že vrahové náleželi k Al-Kajdě.

Samozřejmě, žádný z teroristů nepřežije. Mrtví nemluví.

V Manchesteru po sobě domnělý bombový sebevrah Salman Abendi zanechal bankovní průkaz, který policisté na jeho ohořelém těle objevili v kapse jeho kalhot.

I tento příběh navozuje otázku, jaká asi je legitimita oficiálních příběhů, které se nám v souvislosti s teroristickými útoky vyprávějí.

Začněme u Britanie. Je to země, která je jak obětí terorizmu, tak sponzorem terorizmu. Což ovšem neplatí jen pro ni. Všechny západní státy totiž, ať už přímo či nepřímo, podporovaly teroristické organizace Al-Kajdy včetně Islamského státu. A je jednoznačně zdokumentováno, že Al-Kajdu vyvořila CIA.

Uvádím přehled teroristických útoků zpětně od roku letošního až k roku 2001 se zřetelem na identifikační průkazy, které nám po domnělých či skutečných strůjcích těcho útoků zůstaly v ruce.

Manchester – květen 2017. Bankovní průkaz nalezen v kapse kalhot S. Abediho.

Berlín – prosinec 2016. Po nájezdu nákladním autem do davu lidí zemřelo 12 lidí. Identifikační průkaz řidiče byl nalezen uvnitř vozidla.Nice – červen 2016. Nájezd nákladního auta do davu lidí na proslulé Alejí Angličanů. Řidič po útoku prchal před pronásledující jej policií a byl jí dostižen až po dvoukilometrovém úprku. Poté jej policie zastřelila. Identifikační průkaz řidiče nalezen ve vozidle.

Paříž – leden 2015. Útok na redakci časopisu Charlie Hebdo. Identifikační průkazy obou útočníků nalezla policie přímo na místě činu. Což je zázrak, připomínající nález cestovního pasu Sauda Atty poblíž hory suti, jež zbyla po Dvojčatech Světového obchodního centra v New Yorku.

Paříž – listopad 2015. Útok teroristů na stadionu Stade de France. Nálože sebevražedných teroristů, Syřana a Egypťana, vybuchly na jejich tělech. Cestovní pasy obou teroristů policie objevila, pas syrský dokonce na těle bombou rozmetaného Syřana.

New York – září 2001. Útok skupinky Saudů náletem unesených letadel do dvou výškových budov (Dvojčat), Světového obchodního centra. Třebaže po Saudech nezůstala jediná tělesná památka a v žáru požáru se roztavily i ocelové nosníky obou budov, cestovní pas i řidičské oprávnění jednoho ze sebevražedných pilotů – Sauda Atty – byl nalezen poblíž hory suti, jež po Dvojčatech zbyla. Příběh, který, jak napsal Američan D.C.Roberts, se s úspěchem nedá vyprávět nikomu jinému, než jen právě Američanům.

A závěr?

Zapřemýšlejme na chvíli: Dá se věřit oficiálním vládním příběhům? Dá se věřit západním médiím?

Z článku na Global Research vybral a přeložil Lubomír Man

zdroj. http://www.paulcraigroberts.org/2017/05/27/mystery-ever-present-terrorist-passport/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “M.Chossudowsky: Záhada – proč po sobě teroristé zanechávají pasy?

  • S tými dokladmi to je jednoduché. Ako by ich alah, po sebevrazedom utoku spoznal, ak by nevedel kto sa odpálil? Aj alah je len človek a musí vedieť, komu má tých 40 pannien dať. 🙂

  • Tito teroristé jsou de facto pracující pro vyšší celosvětovou řídící složku, která asi vyžaduje, aby tito primitivové šli do akce s nějakým průkazem totožnosti. Je to směšné. A to ani nevíme jestli ty průkazy jsou pravé, nebo falešné, aby byla zmatena stopa vyšetřování. Toto oblbování už začalo v USA s pádem dvojčat- Kdo to řídí ? Komu to slouží a přináší užitek ? Já se domnívám, že největším cílem je globalizace a nastavení NWO Dále je podivuhodné, jak obyvatelstvo postižené země vykřikuje nesmyslná hesla o své síle a lásce a přitom někteří drží seriově připravené plakátky s hesly, které jsou podivuhodné. Je to takové naše sluníčkářství, zblblé mládeže . Myslím, že Britanie už s islámem prohrála a dále to bude čekat v Evropě další země, kde procento muslimů je velké a oni mohou volit a v Britiánii mají dokonce muslimskéjho starostu. Oni dobývají Evropu a Evropa se nebrání. Proč, protože režiséři těchto dění to chtějí právě takhle. Za lidskou blbost se musí platit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*