M.C. Putna se stydí za kardinála Duku

M.C. Putna se stydí za kardinála Duku

M. C. Putna se opět nechal slyšet. Tento fanatický rusofob a propagátor homosexualismu, kterého se dotkla spolupráce kardinála Duky s naším prezidentem Milošem Zemanem, zase zaperlil.

Kardinál Dominik Duka se v pátek 20.11.2015 v Lánech modlil za představitele českého státu, oběti terorismu i rukojmí teroristů v Mali. Jednu z modliteb přednesl i šéf hradního protokolu Jindřich Forejt. Do kostela přišlo více než sto lidí, převážně z okolí.

Bohoslužba takového významu se podle Forejta uskutečnila v kostele poprvé za téměř 100 let, co je lánský zámek majetkem státu.

Spolu s prezidentem Milošem Zemanem vítali kardinála Duku starosta Lán Karel Sklenička, zástupci místních spolků včetně dobrovolných hasičů a baráčníků, nechyběla také čestná stráž.
Zdroj: http://www.denik.cz/z_domova/mse-za-zemana-stydim-se-za-sveho-kardinala-vzkazal-putna-dukovi-20151120.html

M.C. Putna Foto: Aktualne.cz
M.C. Putna Foto: Aktualne.cz

Návrh na bohoslužbu v kostele Nejsvětějšího jména Ježíš vzešel podle Forejta od katolické církve a prezidentská kancelář jej přivítala jako velmi přátelské gesto. Někteří lidé, kteří se hlásí ke katolické víře, zaměření bohoslužby kritizovali.

 „Stydím se za svého kardinála,“ napsal na Twitteru literární historik a publicista Martin C. Putna. http://zpravy.aktualne.cz/domaci/kardinal-duka-odslouzi-v-lanech-bohosluzbu-za-vlast-a-zemana/r~b016ca7a8faa11e58d7b0025900fea04/

Zeman a Duka v červenci podepsali memorandum o převedení Jiřského kláštera a Nového probošství církvi. Stát by se tak mělo do konce ledna. Podmínkou dohody je, že obě památky budou do pěti let opraveny a církev se vzdá nároků na další budovy v areálu Hradu.

Toto se velmi dotklo některých katolických fundamentalistů v čele s kardinálem Vlkem, který se vyjádřil, že toto je protiústavní: http://zpravy.aktualne.cz/domaci/kardinal-vlk-dohoda-hradu-s-cirkvi-je-protiustavni/r~32736ec22bb711e595f70025900fea04/

Velmi nepříjemně tím zřejmě překvapil i vedení politických stran TOP09 a KDU-ČSL, kdy jejich Europoslanci prezidenta Zemana  obvinili zveřejné podpory fašizujícímu hnutí, jak označují Blok proti islámu.

A v ČT, která vystupuje jako jeden muž, najatý na Zemana (jak napsal do diskuse bloger Libor Synek) dostala okamžitě prostor k tupení prezidenta Zemana křesťanská Europoslankyně Michaela Šojdrová, která za vydatné podpory moderátora Takáče rétoricky vyváděla jako bolševici v padesátých letech.

A  M.C. Putna?

Nevím, proč se nestydí za svoje chování jako je veřejná propagace homosexualismu, ale za kardinála Duku, který bohoslužbou v Lánech provedl slušné gesto vůči věřícím i ateistům.

 

 

Jaromír Petřík

Loading...

Podobné články

3 Komentáře “M.C. Putna se stydí za kardinála Duku

  • Já se stydím za naše zákonodárce,že nechají tohoto tzv.profesora -devianta ovlivnovat beztrestně děti.Jak je možné,že tento mazlavý buzík beztrestně napadá veřejně prezidenta republiky a kolem něho křepčí skupina zločinců ?Je už načase,aby tento deviant dostal pořádně po tlamě i se svojí bandou.

  • · Edit

    Holt Putnovi se přehrál i mozek, resp. ty zbytky/zblitky co mu z mozku zůstaly.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*