Lže ředitel školy ze Zlína nebo ministerstvo školství? Aneb islám v české škole

Lže ředitel školy ze Zlína nebo ministerstvo školství? Aneb islám v české škole

Někdo tady lže. Podle ministerstva školství není učební osnova, který by nařizovala seznámit české školáky s islámem. Ovšem podle ředitele základní školy ze Zlína, taková metodika je nařízena přímo ministerstvem školství!

Redakce Eurabia.cz obdržela podnět od občana Zlína, který je rodičem dítěte jenž je školou povinné. Tento občan navštívil ZŠ Komenského a byl šokován, když ve třídě viděl dětské malůvky s tématikou islámského náboženství. O celé věci se píše zde: Základní škola Zlín-Malenovice – učitele propagují mezi školáky islám!

Já jsem výpověď rodiče pro redakci Eurabia.cz okomentoval slovy, že: Vzdělávání českých dětí v otázce islámu patří dlouhodobě k programu školské a multikulturní politiky, kterou propaguje ČSSD. Toto vzdělávání je ovšem tendenční a neobjektivní, protože:

  1. Děti se dozvídají pouze neutrální či pozitivní informace o islámu a ne kritické.

2.Mnohdy se na této výuce k multkulturalismu podílí samotní muslimové, co víc mnohdy přímo islámští extremisté, ovšem naopak bývalé muslimy nikdo do přípravy konceptu vzděláváni nepřizval. Děti se tak dovídají proč je islám super, a proč být muslim, a ne i odvrácené stránky islámu.

Nejmenovaný rodič popsal svůj rozhovor s učitelkou ZŠ a to je vlastně i hlavni část, ta největší, článku na Eurabia.cz Cela kauza byla medializovaná a ředitel ZŠ se ozval, že to co se na škole učí o islámu je plně v soulad se školskými osnovami ministerstva školství, které ovládá ČSSD.

Vyjádření ředitele zní: Žáci 7. ročníku probírají středověk. Učivo vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Jedním z výstupů tématického bloku křesťanství a středověká Evropa je: „žák porovná základní rysy západoevropské, byzantsko-slovanské a islámské kulturní oblasti“ (RVP, str. 54, D-9-4-02, MŠMT Praha 2015). Celé vyjádření zde.

Ovšem ve Zlínském deníku vyšel o celé kauze článek a píše se v něm, že: „Ministerstvo školství žádný pokyn, projekt či metodické doporučení k výuce velkých světových náboženství, o němž se v článku píše, nespustilo ani nevydalo,“ brání se i ministerstvo.

Technicky vzato reagují ministerstvo i ředitel na článek z webu Aeronet.cz, který celou situaci popsal jinak než Eurabia.cz ovšem mne zarazilo tvrzení ministerstva školství, že není nařízeno seznamovat studenty s islámem, ale ředitel říká, že to nařízeno je.

Kdo tedy lže? Ředitel ZŠ Komenského nebo ministerstvo školství? Já osobně více věřím panu řediteli. Mimochodem víte, že propagaci a prosazování multikulturalismu je základní program ČSSD? Tedy každý člen ČSSD má tento program prosazovat a voliči ČSSD ho svým hlasováním pro politiky ČSSD také podporují. A je to právě ČSSD, která ovládá ministerstvo školství!

Inu kráčíme vstříc světlým multikulturním zítřkům a multikulturalismus je budoucnosti lidstva, jak bych parafrázoval starou komunistickou vizi socialistické společnosti. Staří komunisté chtěli budovat beztřídní společnost a noví komunisté z neomarxistické školy chtějí budovat společnost multikulturní, jak to asi skončí vidíme dnes ve Francií nebo Anglií, kde se pomaličku začíná hroutit civilizovaná společnost a nastupují k moci stále větší blázní a po zničení staré anticko-křesťansko-judaistické Evropy ….

A závěrem bych rád dodal, že já upozorňují již víc jak 5 roků na to, že zde probíhá propagace neomarxistické multikulturní ideologie v českých školách, jak je vidět lide si to ještě stále moc neuvědomují, jaká nová ideologie ovládá naše školy s podporou české vlády a vedená politiky ČSSD. Podrobně to například popisuji v předmluvě ke knize Stručný životopis zakladatele islámu nebo ve své knize Islám a islamismus v České republice.

Ukázka českých dětí, které se během návštěvy v brněnské mešitě učí modlit podle islámu/osobní archív autora

islam-ve-skole

České děti z gymnázia v Bučovicích si v brněnské mešitě hrají s islámským zahalením ženy. Smějící se muslim je šéf českých muslimů Alrawi/ Osobní archív autora.

islam-ve-skole-2Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Lže ředitel školy ze Zlína nebo ministerstvo školství? Aneb islám v české škole

  • Celou ČSSD odeslat do věčných lovišť, než udělají další podrazy na Českou republiku.Islám do školy, ale ani do naší země nepatří.Jestli se stýská Sobotkovi, Špidloví a Zaorálkovi po imigrantech, ať se odstěhují do Saudské Arábie.

  • Píše se rok 2016 a to co se děje pomalu ale jistě v naší společnosti, že pomalu blbneme ty nejmenší a vtloukáme jim do hlavy jakoby islámské náboženství bylo normální. Pro naši kulturu určitě ne. To je zase plíživá příprava k přípravě nového světového řádu, kdy je záměrem obyvatelstvo Evropy mísit s negramotnými a příliš inteligencí neoplývajícími občany, kteří mají strašnou kulturu vůči ženám a to jejich právo šária. „Oni tady nejsou“ to je věta, která není pravdivá už je jich tu spousta . Kolik zde mají mešit a duchovních a proč kvůli nim podporujeme tu strašnou porážku zvířat halal, kdy se zvířeti podřízne krk a nechá se v křečích a bolestech vykrvácet. To by měli dětem říci jako odstrašující příklad necitelného zacházení se zvířaty . I vláda toto podporuje, protože to nezakázala. Na jedné straně se jakoby bráníme, aby sem nepřišli a na druhé straně je neziskovky sem vozí. Je to na hlavu a hlavně za to mohou n a š i nenažraní kolaboranti zřejmě očekávají v budoucích letech funkci.

  • Do škol nepatří žádné náboženství. To je věc rodiny mimo školu. Nedovedu si představit, že by moje děti musely čelit „přednáškám“ farářů nebo imánů. Škola si má plnit své povinnosti a jakýkoliv fanatismus potlačovat. Pokud je některý z učitelů natolik hloupý, že dětem cpe do hlavy náboženské či jiné nesmysly, neměl by učit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*