Lovce divoké zvěře, který zabíjel slony a lvy, sežrali krokodýli

Lovce divoké zvěře, který zabíjel slony a lvy, sežrali krokodýli

Forenzní experti věří, že našli pozůstatky lovce divoké zvěře Scotta van Zyla.                                              

Během lovení v Safari v minulém týdnu, lovec divoké zvěře Scott van Zyl zmizel na břehu řeky Limpopo v Jižní Africe. Experti se nyní domnívají, že jej sežrali krokodýli poté, co objevili lidské pozůstatky uvnitř dvou těchto zvířat

Deník Telegraph uvádí, že profesionální lovec, který je známý kvůli zabíjení slonů, lvů a jiných exotických zvířat, často pořádá výlety pro zahraniční klienty. Zyl byl naposled viděn se smečkou psů a stopařem ze Zimbabwe. Údajně oba opustili nákladní automobil a procházeli různými směry v křoví. Ačkoli se psi a zimbabwský stopař vrátili, pan Zyl již k automobilu nedošel. Všechny jeho věci zůstaly ve vozidle.

Foto: Facebook
Foto: Facebook

Po celé dny byla tato oblast prohledávána záchrannými týmy, vrtulníky a potápěči. Poslední jeho stopy vedly ke břehu řeky. Jeho batoh byl nalezen poblíž. Podle Sakkieho Louwrense, člena jednoho ze záchranných týmů, byl pan Zyl s největší pravděpodobností sežrán dvěma krokodýly.Záchranář poznamenal:

„Našli jsme v nich pravděpodobně lidské pozůstatky.“

Webový server lovce pyšně prohlašuje, že společnost SS Pro Safaris „prováděla mnoho lovů po celé jižní Africe.“ Ty zahrnují „lov slonů, buvolů, nosorožců, lvů, leopardů a antilop.“

Forenzní experti v současné době provádějí testy, aby zjistili, zda pozůstatky patří panu Zylovi.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Lovce divoké zvěře, který zabíjel slony a lvy, sežrali krokodýli

  • Bozi mlyny melou, chce to jenom cas. Ferdinand d‘ Este naslednik trunu zabil tisice zvirat, cast je videt na Konopisti jako trofeje toho naboba. Dostal to taky zpatky. Lide to brali jsko atentat, tragedii.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*