Londýnský terorista přišel do Británie s rodiči jako uprchlík

Londýnský terorista přišel do Británie s rodiči jako uprchlík

Jeden z teroristů, kteří provedli v sobotu v noci smrtelnou bouři v Londýně, přišel do Spojeného království jako uprchlík se svými pákistánskými rodiči.                                         

„27letý Khuram Shazad Butt přišel do Británie jako dítě, když jeho rodiče hledali azyl z Pákistánu,“ informuje deník Sky News.

Manchesterský bombový útočník Salman Ramadan Abedi byl také synem „uprchlíků“, kteří přišli z Libye.

Butt také udržoval misogynistické názory, i když neočekávejte, že by kvůli tomu feministky vybuchovaly.

„Jedna žena, která nechtěla být jmenována, tvrdí, že byl vždy rozzuřen, kdykoli viděl, jak ženy jezdily v okolí na kole. Popsala jej jako „zlověstného“ a  „sexistického“.

Možná, že levičáci budou nyní požadovat, aby západní ženy nyní nesměly jezdit na kole, aby neurážely potencionální teroristy.Butt také vystupoval v dokumentárním filmu kanálu Channel 4 s názvem Jihadis Next Door, ve kterém jej bylo možno vidět s islámskou vlajkou, mezitím co se modlil s ostatními muslimskými muži v parku.

Ve stejném dokumentu se objevil další člověk, který se sardonicky směje, když říká, že jeho islámské názory, které jsou v souladu s propagandou Islámského státu, jsou jen „náhodou“.

Na otázku, zda podporuje Islámský stát, muž reaguje „bez komentáře“, než později přiznává, že by byl zatčen, kdyby správně odpověděl na otázku.

Faktem je, že existuje nejméně 3000 takových lidí potulujících se po Velké Británii, kteří nebudou nikdy zatčeni nebo deportováni za své džihádistické názory, protože Británie je země, kde být politicky korektní, je pro zemi považováno za důležitější, než zastavení terorismu.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Foto: Infowars.com)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Londýnský terorista přišel do Británie s rodiči jako uprchlík

  • Nase problemy a bezradnost politiku po atentatech jsou dany neznalosti a nepochopenim Islamu. Je rozsirene mineni, ze Islam je neco jako krestanstvi a ze atentaty pachaji jenom pomateni jedinci, kteri se radikalizovali proti nam. Pokud toto bude ve hlavach politiku, kteri maji povinnost nas ochranovat, bude nase vrazdeni pretrvavat, budeme i nadale umirat. Ze vsech utoku lze odvodit, ze puvod zlocincu je stejny – vsichni jsou Muslimove. Kde se narodili, jak jsou stari, atd. nehraje roli. Islam dle Koranu jim prikazuje nasili proti vsem bezvercum. Bezverec je ten, kdo nevyznava Islam. Na asi 100 mistech v Koranu jsou Muslimove vyzyvani k nasili a vrazdeni bezvercu. Je jim po staleti vstepovano, ze Islam je ta jedina spravna vira a ze oni jsou nadrazeni vsem Nemuslimum, ze jimi maji opovrhovat a jejich zpusob zivota a hodnoty neuznavat, bojovat proti nim. Do nebe se podle jejich viry dostanou jenom nekteri. Hlavne ti, kteri pri vrazdeni bezvercu budou sami zabiti. Tomu oni veri a proto je jim jedno, jestli nas vrazdi, protoze jim rikaji, ze oni nevrazdi, ze je to Allah, ktery vede jejich ruce. Nemaji tedy zadne zabrany ani svedomi nekoho zabit a kdyz je nekdo za to zabije veri, ze pak urcite prijdou do nebe.
    Tak a ted co s tim. Musime se pripravit na to, ze kazdy Muslim je potencialni vrah, ze nas nenavidi a nami opovrhuje. Co u nas je normalni jako piti alkoholu, v lete lehce oblecena devcata sama na ulici je poburuje. Povazuji je za devky, ke kterym si mohou vse dovolit. U nich smi zena ven jen v doprovodu muze, u nas muze jit sama bez doprovodu a oni to povazuji za slabost muzu, neschopnych si ochranit sve dcery a zeny. Tyto rozdily generuji neustale konflikty.
    Politici stale jeste Islam v Evrope nezakazali ,mesity nepozavirali, ackoliv mame co cinit nejenom s nabozenstvim, ktere bezverce nenavidi a vyzyva k jejich vrazdeni. Kolik nas musi jeste zemrit, aby to ti politicti idioti pochopili?????
    Je to chyba politiku, zbabelost a multikulti zaslepenost. Islam je nam nepratelska ideologie, kterou je nutne zakazat, mesity zavrit, imamy odsunout. Zadne migranty neprijimat, ani docasne ne. Zacit s odsunem Muslimu z Evropy bez vyjimek. My nebo oni! Prectete si K. Capka ‚Valka s mloky‘. Uz je pro nase preziti hodne, hodne pozde!!!! Bude zalezet jenom na lidech, jestli tu vec pochopi, ne na politicich! Ti s nami maji jine plany jako vazalove USA prosazuji NWO.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*