Londýnský starosta vyhodil 6 miliónů liber za toalety pro řidiče autobusů, ale tvrdí, že nemá peníze na chytání teroristů

Londýnský starosta vyhodil 6 miliónů liber za toalety pro řidiče autobusů, ale tvrdí, že nemá peníze na chytání teroristů

Londýnský muslimský starosta Sadiq Khan oznámil, že investuje 6 miliónů liber (asi 171 720 000 Kč) od daňových poplatníků na exkluzivní toalety pro řidiče autobusů v Londýně, a zároveň si postěžoval, že nemá dostatek peněz na řádnou kontrolu nebo sledování podezřelých z terorismu v britském hlavním městě.

V červnu roku 2017 starosta řekl Piersovi Morganovi, že v Londýně nedokáže sledovat podezřelé z terorismu, protože „rozpočet metropolitní policie se snižuje a snižuje“ ústřední vládou.

Úspory z jiných programů by však mohly snadno pokrýt z rozpočtů primátora náklady na nábor nových policistů.

Khan od té doby slíbil poskytnout milióny liber od daňových poplatníků na zelené projekty, stejně jako na posílení monitorování takzvaných „trestných činů z nenávisti.“

Muslimský starosta Khan nyní – navzdory narůstajícímu počtu zločinů v Londýně pod jeho vedením – oznámil, že na toalety pro řidiče autobusů vynaloží 6 miliónů liber. Toto oznámení přišlo jen den poté, co se Khan znovu pokoušel svést vinu na centrální vládu, kterou viní z problému s policisty v hlavním městě.

Toalety budou přístupné na kód pro londýnské autobusové řidiče, pro které kdysi pracoval Khanův otec.Kancelář starosty se tímto plánem pochlubila:

Starosta Londýna Sadiq Khan dnes oznámil plány na další zlepšení pracovních podmínek pro řidiče autobusu v Londýně tím, že zajistí, aby měli všichni přístup na toaletu na jejich cestách po celou dobu pracovního dne.        

Starosta má v úmyslu alokovat finanční prostředky ve výši 6 miliónů liber, aby poskytl stálé toalety pro řidiče autobusů v hlavním městě na 40 trasách, které mají v současné době omezený přístup nebo provozní dobu.         

Nedostatek přístupu do toalet může být významným zdravotním problémem pro řidiče, kteří mohou strávit hodiny za volantem. Od jeho zvolení, Sadiq pracuje společně s odbory a provozovateli autobusů, aby vyřešili nedostatek toalet, které zanikly za předchozího starosty.          

Sadiq již zajistil, že na všech trasách, které toalety neměly, byly instalovány provizorní toalety, například po dohodě s místními kavárnami nebo prodejnami pro řidiče. Toto nové financování umožní instalovat stálé toalety na konci každé z těchto tras.

Khan o plánu řekl: „Nemůže být správné, že řidič autobusu může uvíznout za volantem a neví, kde si může zajít na záchod. Tito muži a ženy tvrdě pracují na tom, aby se Londýn po celou dobu pohyboval, takže je životně důležité, aby jim byl dán důstojný přístup k odpočinku, když je zapotřebí. Pracoval jsem tvrdě, abych zajistil, že našich 25 000 řidičů autobusů dostane spravedlivý plat a nyní jsem potěšen, že můžeme poskytnout další skutečné zlepšení pro každodenní pracovní podmínky.“

Prezident AA Edmund King řekl: „Tradičně by se řidiči snažili vyprázdnit, když tankují své vozy, ale sdružení maloobchodů Petrol Retailers Association tvrdí, že od konce roku 2008 do konce roku 2015 počet čerpacích stanic v hlavním městě pokles o téměř 10% z 606 na 548.“

Zdá se, že pan Khan má větší zájem o to, aby utrácel peníze doslovně na sra…., než na to, aby opravil to, co s Londýnem udělal.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Londýnský starosta vyhodil 6 miliónů liber za toalety pro řidiče autobusů, ale tvrdí, že nemá peníze na chytání teroristů

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*