Londýnský starosta Sadiq Khan odhaluje, že „rozmanitost“ pro něj znamená méně Evropanů

Londýnský starosta Sadiq Khan odhaluje, že „rozmanitost“ pro něj znamená méně Evropanů

Londýnský starosta Sadiq Khan vyhlásil letošního vítěze soutěže „Rozmanitost v reklamě, Nubian Skin, jejichž reklama zahrnuje šest modelů černé pleti, což ukazuje, že pro Khana znamená pojem„ rozmanitost“ méně, nebo žádné etnické Evropany.„Největší sílou Londýna je naše rozmanitost, a tak jsme vyzvali inzerenty, aby produkovali reklamy, které lépe reprezentují naše komunity BAME,“ napsal Khan na Twitteru.

Reklamní banner společnosti Nubian zahrnuje šest modelů černé pleti pózující ve spodním prádle značky určené pro lidi s tmavšími odstíny pleti.

Londýnský starosta poté popsal reklamu značky jako „zplnomocňující“ a „inkluzivní“. Termín „inkluzivní“, který Khan „výhradně“ používá pro neetnické Evropany.

Je zajímavé, že nejlepší odpověď na jeho příspěvek, který nasbíral téměř 7 000 lajků a 700 sdílení, pochází od britského rappera černé pleti Zubyho.

„Co dělá ze všech černých rozmanitost? Nemůžeme se prostě všichni vrátit k tomu být normální a vycházet? Lidé jsou unavení,“ napsal na Twitteru.

Loni v listopadu se za Khanova starostování objevil billboard, který naléhal na bílé Brity, aby se sterilizovali. Billboard, kterému chyběl „standard rozmanitosti“, jenž se obvykle používá u všech forem marketingu, který se objevuje na veřejnosti ve Velké Británii, zobrazuje skupinu všech bílých dětí radujících se ze svého demografickém poklesu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*