Londýnské obohacení aneb nemusíme mít všecko… Laskavě si ty lékaře a inženýry nechte

Londýnské obohacení aneb nemusíme mít všecko… Laskavě si ty lékaře a inženýry nechte

Ač nám soudruzi z EU a jejich pohůnci předhazují migranty na každém kroku, média nás proplachují jejich nekonečným utrpením a vděčností, vždy se jak na potvoru nějaký automobilový nebo jaderný inženýr či lékař utrhne ze řetězu…

Holt není každý den multikulturní posvícení, jak by si někteří uvědomělí přáli. Občas nám zkrátky ty syrští atomoví a automotive inženýři, případně chirurgové a lékaři a jejich (vousaté) děti trochu zvlčí…

Nedá se, jedeme dál. Poslední teroristický útok v Londýně, zdá se už ani tolik nikoho nezvedá ze židle. Pravda, semknutí jsme ještě od minula, vyjímečný stav přece taky platí a na proklamační koncerty uvědomělých je již trochu zima.

Salámovou metodou si postupně lidé zvyknou na všechno, tak jako na permanentní mír (čti válku) v Orwellově 1984… A co se lásky k islámskému bližnímu týče, (pseudo)politici, (pseudo)umělci, (pseudo)novináři, (pseudo)komentátoři či (pseudo)kněží se snaží, seč jim síly (nebo eurodolárky) stačí.

Sice nemáme platy ani kvalitu (dovážených) potravin jako v západní Evropě, ale zatím také nemáme tisíce lékařů, inženýrů ani vousatých dětí prchajících před válkou – samozřejmě. A naštěstí migranti dávají přednost dovoleným ve válečných zónách, odkud s neskonalým usilím (nejen Sorosových) neZiskovek prchli… Čechy, Morava ani Slezsko zatím až na pár skutečnch turistů a „zájemců“ o vyplundrují zásob našeho lithia (Janeček, Albrightová, Musk, Australané…) za několik bilionů korun naštěstí nikoho příliš nebere.

Nemůžeme mít holt všechno. A buďme za to zatím rádi, my „neúspěšní zaprděnci“!

(Ilustrační obrázek Foto: ilGiornale)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Londýnské obohacení aneb nemusíme mít všecko… Laskavě si ty lékaře a inženýry nechte

  • Největší zlo vytvářejí ti architekti nového světového řádu, kteří už dirigují evropské prodejné politiky a ti všichni si přejí, aby tito migranti přicházeli do Evropy a všemi způsoby to podporují. Muslimové jsou etnikum, které je svým vývojem neslučitelné s naší kulturou a svým množením by za 2 generace zcela převálcovali Evropu. Komu to slouží ? Těm bláznům co si myslí, že budou ovládat svět. U nás jsou užiteční služebníci NWO jak politici , neziskové organizace , které vydělávají na dovozu migrantů a již přihlouplá sluníčkářská mládež. A všichni tito dárečci plní funkci užitečných idiotů..

  • Posledni atentaty potvrzuji, ze naprosto kazdy muslimsky migrant se muze stat teroristou a tedy nebezpecim pro Evropany v jejich zemich. Ukolem politiku je obcany chranit, dat prednost ochrane obcanu pred potencialni hrozbou skrze migranty. Nepoustet do zeme zadne Muslimy, protoze nas nenavidi a citi se nam byt nadrazeni. Tak jim to do hlav vtloukaji od malicka. Inzenyri a lekari? Maji IQ skolaku z pomocne skoly a budou zavisli na socialnich davkach po cely zivot. Nebudeme moci zabranit, aby se nemnozili jako kralici. Zatim co my bychom na ne pracovali, oni by nevedeli co s casem a koho prefik…t. A tak jich na davkach bude stale vice. Dienstbierove budou rikat, jak je to pro nas dobre. Vetsina migrantu v jinych zemich nepracuje, i po 10 letech jich nepracuje ani polovina. Jsou zde rodiny, ktere uz desetileti ziji z podpory. Ze se budou ekonomicti migranti vracet je pohadkou pro hlupaky, jejich zeme je zpatky neberou. Neustale se proti odsunu odvolavaji, pravni system a pravnici zadarmo jim to umoznuji.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*