Lomikare, Lomikare, do roka a do dne. Hin sa ukáže…

Lomikare, Lomikare, do roka a do dne. Hin sa ukáže…

Možná že ta citace v titulku není přesná, ale tato je: „Život letí jako jelen, jenž byl do brusele střelen. Sotva zbavíš pannu věnce, již je tady impotence“. A žertovné studentsky průpovídky jsou často, bohužel velmi pravdivé.

Protože, kolikátého máme dnes? 26. října a za dva dny, nevídáno, neslýcháno jsou hypermarkety uzavřené. A kolikátého bylo před pěti lety? Ať se člověk diví nebo ne. tak bylo zase 26. října, ale podstatné je, že dnes nás dělí jen jeden rok od 26.října 2017.

A v této době už musí být kampaň u přímé volby našeho prezidenta plně v chodu. Nehodlám to přesně zkoumat, ale v říjnu 2012 už zcela určitě probíhaly ty policejní lustrace podpisů na peticích jednotlivých kandidátů a za rok to bude přesně tak.

Takže, kdo umí počítat a předvídat, tak „dělostřeleckou přípravu“ na tu volbu začal už dnes.

A čím větší kalibr se nasadí, tím pochopitelně lépe, protože náboj způsobí v řadách protivníka tím větší „škody“. i když to je vždy otazné a střelba se může také obrátit.

Jsme národem internetovým a proto jsem si vyhledal:

Jiří Brady nebo George Brady (* 9. února 1928, Nové Město na Moravě) je kanadský podnikatel českého původu. Prošel dvěma koncentračními tábory, Terezínem a Osvětimí. Od roku 1951 žije v Kanadě.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Brady#cite_ref-7

Moc jsem se toho nedočetl. A o tvorbě pana Bradyho skoro nic. Polovina odkazů je totiž na ten současný skandál. Ale, k hanbě pana prezidenta je třeba říci, že už když pan Herman pro strýce tu medaili vyprosil, tak se měl zachovat jako chlap a dát mu ji.

Protože, jaké je základní křesťanské pravidlo? Nastav i druhou líc a tu prezident, po té urážce s dalajlámou panu Hermanovi nenastavil a ránu mu prostě vrátil. Zvažujte, kdy z vás by se jak zachoval, ale já druhou tvář nastavuji pouze manželce a dětem.

A já tvrdím, že tato akce byla jakýmsi výstřelem, jakýmsi fingovaným přepadením německé rozhlasové stanice Gleiwitz a následovat nebude nic jiného než neustále se přitvrzující boj proti prezidentu Zemanovi.

Já na to ale mám takovou svou pivní paralelu. A sice, jsme národ pivařský, jsme národ zemano-alkoholický. Ten nebožák si totiž tu svou pověst pijana vypěstoval uměle sám, aby byl mezi prostým lidem populární (autobus Zemák).

A proti této pivní většině stojí něco jako Horáčkovsko-kolalokový spolek. A to, co se teď děje, ubezpečuje ony „Horáčkovsko-kolalokovce“, že ten jejich patok je lepší a lidé ho budou pít raději než ten zemanovsko-pivní. Ale, to jsou jen iluze.

Není totiž umění kolalokovcům vychválit kolaloku. Ale přetáhnout do svého tábora Zemano-pivníky. Já se nechci prsit svou karmou blogera. Ale to, že jsem dlouhodobě prozemanovsky orientován, není vůbec žádné tajemství.

A pokaždé, když něco napíšu, ozve se tak 20, max. 30 Zemanobijců se svými nadávkami a urážkami, ale současně na ten, pro Zemana příznivý článek, klikne daleko víc čtenářů, než kolik je autorů těch útoků, nadávek a urážek.

Horáčkova kolaloka proti Zemanovému pivnímu spolku končí zpravidla vždy početní porážkou kolalokového tábora a příčinou současného skandálu není nic jiného, než tento velmi nepříznivý poměr sil zvrátit a „obrátit tok dějin“.

Nemyslím si, že to je reálné. Takový atentát by dozajista byl daleko účinnějším.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*