Nela Lisková: Pane Stropnický, byl jste špatný herec a jste ještě horší politik

Nela Lisková: Pane Stropnický, byl jste špatný herec a jste ještě horší politik

Výroky současného ministra obrany Martina Stropnického jsou snad zlým snem. Proboha, kam ta naše země spěje, když máme za ministry totální lůzry a hlupáky, kteří jen panáčkují za peníze, podle toho, jak jim jejich „chlebodárci“ nařídí.

Absolutní absence zdravého rozumu, takto bych definovala stav naši aktuální politické scény. Pane ministře, váš poslední výrok o tom, že migraci do Evropy financuje Rusko a že jste toto „slyšel od kolegy“, je opravdu přesným obrazem vašeho myšlení. Vy si ze své pozice máte především informace prověřit, než je vypustíte ze svých zaprodaných úst. A slova jako „snad“, „možná“, „asi“ a „nejsem si jist“, vůbec nepatří do slovníku profesionálního politika. Pravdou ovšem je, že na úroveň  profesionála jste ani jako herec a už vůbec ne, jako politik nedosáhl. Ne nadarmo se vám říká „ministr války“.

Pane Stropnický, jste člověk bez kousku sebereflexe a nehodíte se ani na funkci ministra kultury, natož pak ministra obrany. To, co naši zemi působíte svými nekompetentními rozhodnutími a výroky, kdy po nás například vyžadujete, abychom jak muži, tak ženy bojovali za NATO, jakožto zločineckou organizaci je naprosto nepřípustné ! Nikdo nás nemůže donutit k tomu, abychom bojovali za cizí zájmy, potažmo zájmy USA. Jediné, za co bychom my, vlastenci, byli ochotni bojovat je obrana České republiky, i když díky takovým vlastizrádcům, jako jste vy a ostatní v naši vládě, v naši zemi toho českého značně ubývá. Můžete se stydět, za svůj postoj a poklonkování USA, NATO a EU. S tím už budete muset žít do konce života a nikdo vám to už neodpáře a lidé nezapomínají…

Nela Lísková Foto: Facebook Nely Lískové
Nela Lísková Foto: Facebook Nely Lískové

Je mi zle, když vidím, jak si vy, naši politici chodíte  pro instrukce na US Ambasádu a před očima celého národa nás systematicky ničíte a prodáváte. Jak si můžete myslet, že vám něco takového projde ? Že si necháme svoji milovanou vlast ukrást takovými jako jste vy a vám podobní a že s ohledem na vaši slepou podporu imigrantů se tady necháme dobrovolně všichni vyvraždit. Každý člověk má pud sebezáchovy a bude bránit nejen před muslimy svou rodinu do poslední chvíle. Před těmi muslimy, které tady chcete vy dostat a které tak intenzivně podporujete. Před těmi primitivními vrahy, ze kterých  chcete udělat řádné řemeslníky, techniky, inženýry, doktory atd. Jste naivní a směšný, protože to poslední, co by u nás muslimové opravdu chtěli, je pracovat. Vy snad nevidíte, že z 90% se jedná o muže v produktivním věku, vycvičenou armádu, určenou k vyvraždění obyvatel Evropy?

Vy nevidíte, co páchají v Evropě za zvěrstva a jaké masivní protesty oprávněně proti muslimům obyvatelé konají ? Vždyť každý normálně uvažující člověk přece ví, co za tím vším stojí a že to rozhodně  nejsou plány Ruska, jak tvrdíte, ale pouze a jen plány USA a Saudské Arábie. A pokud jde o Rusko, které vy tak soustavně haníte, protože musíte s ohledem na pokyny z US Ambasády, tak Rusko jen vždy hasí a zachraňuje to, co USA zapálí a ničí po celém světě. Jsem vlastenka a chci v této zemi žít a vychovat své dítě. Nechci odtud utíkat před muslimy, kteří se snaží díky toleranci politiků, jako jste vy, rozpínat po celé Evropě a zavádět v ní svá zvrhlá a vražedná pravidla, včetně práva Šárija. My jsme tady doma a oni musí respektovat naše pravidla z pozice hosta. Nemluvě o tom, že nás svým postojem, jako národ ohrožujete na životech.

Jak si toto vůbec můžete dovolit ? Vy jste placen z našich daní a jste povinen respektovat naše zákony a Českou ústavu. Toto ovšem v mnoha případech neděláte. Vaši povinností je zajistit ochranu státních hranic z pohledu suverenity státu a bezpečnostní ochranu života, zdraví a majetku občanů České republiky. Nic z toho, pane Stropnický neděláte a jednáte proti zájmům nás obyvatel České republiky a proti národním zájmům. Co nám, občanům  z toho tedy vyplývá ? Je nutností stávající vládu vyměnit, vlastizrádce vést k zodpovědnosti a zvolit si do vlády lidi, kteří nepůjdou proti obyvatelům a zájmům naši země. A především zabránit tomu, abychom byli kolonií USA. Protektor Schapiro nás už delší dobu přesvědčuje o tom, že vlastně ani nic jiného nejsme a vy a vám podobní mu v tom intenzivně pomáháte. Stydím se za celou naši vládu a za politiky jako jste vy !

 

 

Nela Lisková

Publikováno se svolením autorky

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Paní Lisková,
  je až neuvěřitelné, připadáte mi jak žena z jiné planety. Jste skutečně velmi odvážná, jste hlavně otevřená a hlavně zřejmě velmi sečtělá a znalá, to vše je patrné z různých Vašich článků. To fakt se jen tak nevidí.
  Za to vše Vám moc děkuji.
  Heda

 • Vážená paní Nelo Lisková,
  četla jsem Vás článek Kvůli slovům velvyslance USA…… a jsem u vytržení, jaká jste bezva žena, hlavně jste odvážná a nejste tudíž vůbec popr…. .
  Divím se, že ženy političky EU a další světové političky ženy se nesemknou a nevystupují společně proti zabíjení dětí, žen, mužů, od koho jiného by to možná mělo nějaký efekt, než od žen – nositelek života?
  Ještě jednou přijměte můj obdiv.
  Přeji Vám hodně zdraví a zrovna tak hodně štěstí.
  Marta

 • Kvalifikace Stroupežníka: Naučit se zpaměti text, který mu někdo dodá a přeříkat ho s dramatičností, která je k textu určena. To je vše. Nic jiného nikdy nedělal a dělat nebude.

 • V článku je naprostá pravda. Je tady jedna zajímavá věc, které by si všichni měli všimnout. Totiž na příkladu Stropnického je vidět, že už neví co mluví, a říká věci přitom tak, že je naprosto nahý ve své lži a zvratcích. Ale ono jich je víc, určitě celá vláda, protože jsou o hlavních věcech ticho, a často lžou, vlastně asi od rána do večera. Především lžou v tom, že jsou vůbec nějaká naše vláda. Prodávají nás denně, zadlužují nás denně vytištěnými penězi a přitom Rotshildova ČNB nám má zakázáno pomáhat. Jediný stát, kterému nepomáhá je náš. Podívejte se na aktiva a pasiva. Ale tento Babylon už padá, souvisí to i s tím že se viditelně pomátli a zřejmě budou brzo oslavovat svoje vítězství nad světem, až budou zavření v kriminálech, včetně Roshildů, Sorosů, Bushů, sluníčkářů a pravdoláskařů a jiných, kteří se chovají jako svině. Jsou na ně na všechny posláni oni „Imigranti“, aby se jim ten hnus obrátil na hlavu. Abakuk, Izaiáš 10, 21, 52, 63 a celá Bible. Amen

 • Ano, s tím vším souhlasím, ale jak se již zmínil pan Rudolf Fabian, to už nestačí! Co dál! Sametová revoluce? Sranda, výsměch slušným lidem! Ta revoluce bude potřebovat jiný přívlastek.

 • Velmi silný článek, naprosto souhlasím. Bohužel pan Stropnický si přeci nenechá zkazit výplatu , že? Norské fondy jsou tak vstřícné….Jen maličká poznámečka – paní píše v článku…a lidé nezapomínají…no s tím nesouhlasím, myslím si, že lidé naopak zapomínají velmi velmi rychle , přesvědčujeme se po každých volbách. A co nám udělali s volebním právem cizinců … nechci ani domýšlet, jak příští volby dopadnou.
  Ale jinak plný souhlas.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*